Divi 1.0 - en to sr translation catalogue (1507 entries)

en: % Comments
sr: % Komentari

en: %1$s %2$s Settings
sr: %1$s %2$s podešavanja

en: %1$s All Caps
sr: %1$s sve velikim slovima

en: %1$s Background Color
sr: %1$s Боју позадине

en: %1$s Border Color
sr: %1$s Boja okvira

en: %1$s Border Radius
sr: %1$s Granica Radijus

en: %1$s Border Width
sr: %1$sGranični Širina

en: %1$s Columns
sr: %1$s Kolone

en: %1$s Font
sr: %1$s font

en: %1$s Font Size
sr: %1$s veličina fonta

en: %1$s Hover Background Color
sr: %1$s ховер Боју позадине

en: %1$s Hover Border Color
sr: %1$s ховер Боју границе

en: %1$s Hover Border Radius
sr: %1$s пређете граница радијус

en: %1$s Hover Letter Spacing
sr: %1$s пређете межбуквенное

en: %1$s Hover Text Color
sr: %1$s ховер боју текста

en: %1$s Icon
sr: %1$s икона

en: %1$s Icon Color
sr: %1$s икона Боја

en: %1$s Icon Placement
sr: %1$s икона локација

en: %1$s Letter Spacing
sr: %1$s razmak između slova

en: %1$s Line Height
sr: %1$s visina redova

en: %1$s Text Color
sr: %1$s boja teksta

en: %1$s Text Size
sr: %1$s Tekt Size

en: %d Comments
sr: %d Komentari

en: &laquo; Older Entries
sr: &laquo; Stariji unosi

en: (Edit)
sr: (Izmeni)

en: 0 Comments
sr: 0 %s Comments

en: 0 comments
sr: 0 Komentara

en: 1 Column
sr: Jedna kolona

en: 1 Comment
sr: 1 Komentar

en: 1 comment
sr: 1 Komentar

en: 3 column row can't be used in this column.
sr: Red sa 3 kolone se ne može koristiti u ovoj koloni.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> stariji komentari

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
sr: <strong>%1$s</strong> vidžet oblast je stvorena. Možete stvoriti više oblasti, onda kada završite ažurirajte stranicu da biste videli sve oblasti.

en: A split testing goal cannot be moved inside of a split testing subject. To perform this action you must first end your split test.
sr: Cilj split testiranja ne može biti pomeren unutar subjekta split testiranja. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: A split testing subject cannot be moved inside of a split testing goal. To perform this action you must first end your split test.
sr: Subjekat split testiranja ne može biti pomeren unutar cilja split testiranja. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: About Me
sr: O meni

en: About Us
sr: O nama

en: Above Title
sr: Iznad naslova

en: Accordion
sr: Harmonika

en: Account Name
sr: Име Налога

en: Account URL
sr: URL naloga

en: Active Link Color
sr: Boja aktivne veze

en: Active Menu Link
sr: Aktivna veza za meni

en: Active Portfolio Filter
sr: Aktivni filter portfolija

en: Active Tab
sr: Aktivna kartica

en: Active Tab Background Color
sr: Pozadinska boja aktivne kartice

en: Actual Size
sr: Стамбена Област

en: Add %1$s Icon
sr: Да додам %1$s икона

en: Add From Library
sr: Dodaj iz biblioteke

en: Add Media
sr: Dodaj medij

en: Add New
sr: Dodaj novi

en: Add New %s
sr: Dodaj novi %s

en: Add New Category
sr: Додај Нову Категорију

en: Add New Item
sr: Dodaj novu stavku

en: Add New Layout
sr: Dodaj novi raspored

en: Add New Module
sr: Dodaj novi modul

en: Add New Project
sr: Додавање Новог Пројекта

en: Add New Row
sr: Dodaj novi red

en: Add New Section
sr: Dodaj novi odeljak

en: Add New Tag
sr: Додај Нову Ознаку

en: Add Row
sr: Dodaj red

en: Add Specialty Section
sr: Dodaj posebnu sekciju

en: Add To Categories
sr: Dodaj u kategorije

en: Add To Categories:
sr: Dodaj u kategorije:

en: Add Your API Key
sr: Dodaj svoj API ključ

en: Add to Library
sr: Dodaj u biblioteku

en: Add/Delete Item
sr: Додај/Уклони Ставку

en: Added
sr: Додато

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
sr: Podesite unutrašnju marginu do određenih vrednosti, ili ostavite prazno da biste koristili podrazumevajuću vrednost unutrašnje margine.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
sr: Prilagodi razmak između svake kolone u ovom redu.

en: Adjust the text used from the signup button.
sr: Prilagodi tekst korišćen za taster za registraciju.

en: Admin Label
sr: Oznaka administratora

en: Administrator
sr: Администратор

en: Advanced Design Settings
sr: Napredna podešavanja dizajna

en: Advanced Settings
sr: Додатне Опције

en: After
sr: Posle

en: Album name
sr: Ime albuma

en: All
sr: Sve

en: All Categories
sr: Sve kategorije

en: All Layouts
sr: Svi rasporedi

en: All Projects
sr: Сви Пројекти

en: All Tags
sr: Све Ознаке

en: All Time
sr: Sve vreme

en: All advanced module settings in will be lost.
sr: Svo napredno podešavanje modula će biti izgubljeno.

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored.
sr: Sav sadržaj napravljen u Divi izrađivaču će biti izgubljen. Prethodni sadržaj će biti vraćen u pređašnje stanje.

en: All of your current page content will be lost.
sr: Sav vaš sadržaj stranice će biti izgubljen.

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
sr: Vaš sav trenutni sadržaj stranice će biti izgubljen. Da li želite da nastavite?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
sr: Све актуелне опције улози ће бити инсталиран по дефаулту. Да ли заиста желите да наставите?

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sr: Svi video zapisi bi trebalo da budu otpremljeni i u .MP4 i u .WEBM formatima, da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima. Otpremi ovde .MP4 verziju. Važna napomena: Video zapisi kao pozadine su onemogućeni sa mobilnih uređaja. Umesto toga, biće korišćena vaša pozadinska slika. Iz ovog razloga, trebalo bi da odredite i pozadinsku sliku i pozadinski video da biste obezbedili najbolje rezultate.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
sr: Svi video zapisi bi trebalo da budu otpremljeni i u .MP4 i u .WEBM formatima, da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima. Otpremi ovde .WEBM verziju. Važna napomena: Video zapisi kao pozadine su onemogućeni sa mobilnih uređaja. Umesto toga, biće korišćena vaša pozadinska slika. Iz ovog razloga, trebalo bi da odredite i pozadinsku sliku i pozadinski video da biste obezbedili najbolje rezultate.

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
sr: Dozvolite prilagođenoj unurašnjoj margini da se zadrži na ekranima mobilnih uređaja

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
sr: Dozvolite da se video pauzira od strane ostalih plejera kada započnu puštanje

en: Always Center Image On Mobile
sr: Uvek centriraj sliku na mobilnom uređaju

en: An Error Occurred
sr: Došlo je do greške

en: Animation
sr: Animacija

en: Arrows
sr: Strelice

en: Arrows Custom Color
sr: Prilagođena boja strelica

en: Artist Name
sr: Ime umetnika

en: Audio Content
sr: Sadržaj audio datoteke

en: Audio Cover Art
sr: Slika audio datoteke

en: Audio Meta
sr: Meta podaci audio datoteke

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
sr: od strane <strong>%1$s</strong>

en: Audio Title
sr: Naslov audio snimka

en: Authentication failed. You are not logged in.
sr: Грешка идентитета. Нисте пријављени на систем.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
sr: Грешка идентитета. Ви не можете да видите овај елемент.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
sr: Грешка идентитета. Немате права за преглед ове ставке.

en: Author
sr: Аутор

en: Author Name
sr: Ime autora

en: Author/Company URL
sr: URL kompanije/autora

en: Authorization code is empty.
sr: Потврдни Код је празна.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sr: Потврдни Код је неважећи. Покушајте регенерируя га и налепите у нови код.

en: Automatic Animation
sr: Automatska animacija

en: Automatic Animation Speed (in ms)
sr: Brzina automatske animacije (u milisekundama)

en: Automatic Carousel Rotation
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: Automatic Excerpt Length
sr: Dužina automatskih odlomaka

en: Aweber API Exception
sr: Блог АПИ за искључење

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
sr: Блог је исправно подешен. Можете да уклоните везу, ако желите.

en: Aweber lists
sr: Aweber liste

en: Aweber: Wrong configuration data
sr: Блог: нетачних података конфигурација

en: Background
sr: Pozadina

en: Background Color
sr: Boja pozadine

en: Background Image
sr: Slika pozadine

en: Background Image Position
sr: Позадинску Слику Позиције

en: Background Image Size
sr: Позадинску Слику Величине

en: Background Image URL
sr: URL pozadinske slike

en: Background Overlay Color
sr: Boja pozadine prekrivke

en: Background Video Height
sr: Visina pozadinskog videa

en: Background Video MP4
sr: Video MP4 za pozadinu

en: Background Video Webm
sr: Video WEBM kao pozadina

en: Background Video Width
sr: Širina pozadinskog videa

en: Bar Background Color
sr: Boja pozadine trake

en: Bar Bottom Padding
sr: Donja unutrašnja margina polja trake

en: Bar Counter
sr: Traka u brojaču

en: Bar Counter Settings
sr: Podešavanja trake za brojanje

en: Bar Counters
sr: Traka za brojanje

en: Bar Top Padding
sr: Gornja unutrašnja margina polja trake

en: Before
sr: Pre

en: Before ending your split test, you must choose which split testing variation to keep. Please select your favorite or highest converting subject. Alternative split testing subjects will be removed.
sr: Pre nego što završite split testiranje, morate da izaberete koju ćete varijaciju split testiranja da zadržite. Izaberite vaš omiljen ili najuspešniji subjekat. Preostali subjekti split testiranja biće uklonjeni.

en: Below Title
sr: Ispod naslova

en: Best Selling Products
sr: Najprodavaniji proizvodi

en: Blog Masonry
sr: Blog tipa koordinantne mreže

en: Blog Standard
sr: Standardni blog

en: Blurb
sr: Blurb tekst

en: Blurb Content
sr: Sadržaj paragrafa

en: Blurb Image
sr: Slika paragrafa

en: Blurb Title
sr: Naziv paragrafa

en: Body
sr: Telo

en: Border Color
sr: Boja ivice

en: Border Radius
sr: Radijus ivice

en: Border Style
sr: Stil ivice

en: Border Width
sr: Širina ivice

en: Bottom
sr: Na dno

en: Bottom Center
sr: Доле У Центру

en: Bottom Left
sr: На Дну Са Леве Стране

en: Bottom Padding
sr: Donja unutrašnja margina

en: Bottom Right
sr: Десно Доле

en: Bottom To Top
sr: Od dna ka vrhu

en: Bounce Rate
sr: Stopa odbijanja

en: Bounce Rate Limit
sr: Ograničenje stope odbijanja

en: Bounces
sr: Odbijanja

en: Builder Cache Warning
sr: Upozorenje cache izgrađivača

en: Builder Interface
sr: Креатор Интерфејса

en: Builder files may also be cached in your browser. Please clear your browser cache.
sr: Datoteke vašeg izgrađivača takođe mogu biti skladištene u vašem pregledaču. Obrišite cache vašeg pregledača.

en: Built For
sr: Izgrađen za

en: Built For Any
sr: Izgrađen za bilo koji

en: Bullet Color
sr: Boja tačaka

en: Button
sr: Дугме

en: Button %1$s Text
sr: Tekst %1$s tastera

en: Button %1$s URL
sr: URL %1$s tastera

en: Button One
sr: Дугме Једна

en: Button Text
sr: Tekst tastera

en: Button Two
sr: Два Тастера

en: Button URL
sr: URL tastera

en: Button alignment
sr: Poravnanje tastera

en: Button and Border Color
sr: Boja taster i ivice

en: CSS Class
sr: CSS klasa

en: CSS ID
sr: CSS identifikacija

en: Call
sr: Позив

en: Call To Action
sr: Poziv na akciju

en: Can't Clear Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: Can't Clone Row
sr: Ne možete da klonirate red

en: Can't Clone Section
sr: Ne možete da klonirate sekciju

en: Can't Import/Export Layout
sr: Ne mogu da uvezem/izvezem raspored

en: Can't Load Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: Can't Move Goal
sr: Ne možete da pomerite cilj

en: Can't Move Subject
sr: Ne možete da pomerite subjekat

en: Can't Remove Row
sr: Ne možete da uklonite red

en: Can't Remove Section
sr: Ne možete da uklonite sekciju

en: Can't Save Layout
sr: Ne možete da sačuvate raspored

en: Can't Save Module
sr: Ne možete da sačuvate modul

en: Can't Save Row
sr: Ne možete da sačuvate red

en: Can't Save Section
sr: Ne možete da sačuvate sekciju

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Captcha
sr: Цаптцха

en: Captcha Field
sr: Polje „Captcha“

en: Captcha Text
sr: Tekst za „Captcha“

en: Caption
sr: Natpis

en: Carousel
sr: Pano sa slikama

en: Case Study
sr: Studija slučaja

en: Categories
sr: Категорије

en: Category
sr: Kategorija

en: Center
sr: Centar

en: Center Left
sr: Са Леве Стране У Центру

en: Center List Items
sr: Centriraj listu stavki

en: Center Right
sr: Центар За Права

en: Change API Key
sr: Promeni API ključ

en: Change Column Structure
sr: Promeni strukturu kolone

en: Change Structure
sr: Promeni strukturu

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
sr: Promeni u Da ako biste voleli da prilagodite širinu ovog reda u nestandardnu širinu.

en: Chat
sr: Цхат

en: Choose Custom Color
sr: Izaberi prilagođenu boju

en: Choose File
sr: Izaberi datoteku

en: Choose Layout
sr: Izaberi raspored

en: Choose a Background
sr: Odaberi pozadinu

en: Choose a Background Image
sr: Izaberi sliku pozadine

en: Choose a Background Video MP4 File
sr: Izaberite MP4 video datoteku kao pozadinu

en: Choose a Background Video WEBM File
sr: Izaberite .WEBM video datoteku kao pozadinu

en: Choose a Slide Image
sr: Izaberite sliku slajda

en: Choose a Video MP4 File
sr: Izaberite MP4 video datoteku

en: Choose a Video WEBM File
sr: Izaberite .WEBM video datoteku

en: Choose a title of your login box.
sr: Izaberite naslov vašeg polja za prijavljivanje.

en: Choose a title of your signup box.
sr: Izaberite naslov vašeg polja za registrovanje.

en: Choose an Audio file
sr: Izaberi audio datoteku

en: Choose an Image
sr: Izaberite sliku

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
sr: Izaberi ikonicu kako bi prikazao taster klizača nadole

en: Choose an icon to display with your blurb.
sr: Izaberite ikonu koju ćete prikazati sa vašim blurb tekstom.

en: Choose how many columns to display.
sr: Izaberi koliko kolona želiš da bude prikazano.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
sr: Izaberite koliko objava želite da prikažete u klizaču.

en: Choose how many posts you would like to offset by
sr: Izaberite koliko objava biste želeli da nadoknadite

en: Choose how much posts you would like to display per page.
sr: Izaberite koliko objava želite da bude prikazano po stranici.

en: Choose how your products should be ordered.
sr: Izaberite kako će vaši proizvodi biti sortirani

en: Choose image
sr: Izaberi sliku

en: Choose the social network
sr: Izaberi društvenu mrežu

en: Choose the type of field
sr: Izaberi tip polja

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
sr: Izaberite da li ili ne URL treba da se otvori u novom prozoru.

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
sr: Izaberite da li će ili neće ikona za citat biti vidljiva.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
sr: Izaberite da li ovaj preklopnik treba da startuje u otvorenom ili zatvorenom stanju.

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
sr: Izaberite koje kategorije biste želeli da budu isključene iz rezultata pretrage.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
sr: Izaberite koje biste katogorije želeli da budu uključene u izvod.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
sr: Izaberite koje kategorije biste želeli da uključite u klizač.

en: Choose which categories you would like to include.
sr: Изаберите који категорије желите да укључите.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
sr: Izaberite na kojoj strani stranice će se nalaziti vaša bočna traka. Ovo podešavanje kontroliše orijentaciju teksta i graničnu poziciju.

en: Choose which type of products you would like to display.
sr: Izaberite koju vrstu proizvoda biste želeli da prikažete.

en: Choose your desired portfolio layout style.
sr: Izaberite željeni stil rasporeda portfelja.

en: Circle
sr: Krug

en: Circle Border Color
sr: Boja ivice kruga

en: Circle Color
sr: Boja kruga

en: Circle Color Opacity
sr: Zatamnjenost boje kruga

en: Circle Counter
sr: Kružni brojač

en: Circle Counter Title
sr: Naslov kružnog brojača

en: Circle Icon
sr: Kružna ikona

en: Clear
sr: Obriši

en: Clear Browser Cache
sr: Obriši cache pregledača

en: Clear Layout
sr: Izbriši raspored

en: Clear Plugin Cache
sr: Obrišite cache dodatne komponente

en: Cleared
sr: Растаможен

en: Click here to create new menu
sr: Kliknite ovde kako biste kreirali novi meni

en: Clicks
sr: Klikovi

en: Clickthrough Rate
sr: Stopa kliktanja

en: Clone Module
sr: Kloniraj modul

en: Clone Row
sr: Kloniraj red

en: Clone Section
sr: Kloniraj sekciju

en: Cloned
sr: Клонирао

en: Close
sr: Zatvori

en: Closed Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja zatvorenog preklopnika

en: Closed Toggle Text Color
sr: Boja teksta zatvorenog preklopnika

en: Code
sr: Kod

en: Collapse
sr: Да се котрља

en: Collapse Settings
sr: Skupi podešavanja

en: Collapsed
sr: Срушио

en: Color
sr: Boja

en: Color Picker Color Pallete
sr: Birač boje paleta boja

en: Column
sr: Kolona

en: Column %s After
sr: Kolona %s Posle

en: Column %s Background Color
sr: Kolona %s Boja pozadine

en: Column %s Background Image
sr: Kolona %s Pozadinska slika

en: Column %s CSS Class
sr: Kolona %s CSS klasa

en: Column %s CSS ID
sr: Kolona %s CSS ID

en: Column %s Custom Padding
sr: Kolona %s Prilagođena unutrašnja margina

en: Column %s Main Element
sr: Kolona %s Glavni elemenat

en: Column %s Parallax Effect
sr: Kolona %s Paralaksa efekat

en: Column %s Parallax Method
sr: Kolona %s Paralaksa metod

en: Column %s before
sr: Kolona %s pre

en: Columns Number
sr: Broj kolona

en: Coming Soon
sr: Režim održavanja

en: Comment
sr: Komentar

en: Comment Avatar
sr: Avatar komentara

en: Comment Body
sr: Telo komentara

en: Comment Content
sr: Sadržaj komentara

en: Comment Meta
sr: Meta podaci komentara

en: Comments
sr: Komentari

en: Comments Count
sr: Brojač komentara

en: Company Name
sr: Ime kompanije

en: Configuration error
sr: Грешка конфигурације

en: Configuration error: List is not defined
sr: Грешка конфигурације: списак није одређен

en: Configuration error: api key is not defined
sr: Грешка конфигурације: API кључ није дефинисан

en: Configure Subject Variations
sr: Konfigurišite varijacije subjekta

en: Congratulations, you have selected a split testing subject! Next you need to select your goal. After closing this window, please click the section, row or module that you want to use as your goal. Depending on the element you choose, Divi will track relevant conversion rates for clicks, reads or sales. For example, if you select a Call To Action module as your goal, then Divi will track how variations in your test subjects affect how often visitors read and click the button in your Call To Action module. The test subject itself can also be selected as your goal.
sr: Čestitamo, izabrali ste split testiranje subjekta! Sledeće je da izaberete vaš cilj. Nakon što zatvorite ovaj prozor, kliknite na sekciju, red ili modul koji želite da koristite kao vaš cilj. U zavisnosti od toga koji elemenat izaberete, Divi će pratiti relevantne stope konverzije kroz kliktanje, očitavanja ili prodaje. Na primer, ako izabere modul Poziv za akciju kao vaš cilj, onda će Divi da prati kako varijacije u subjektu vašeg testiranja utiču na to koliko često posetioci čitaju i klikću dugme u vašem Poziv za akciju modulu. Sam subjekat testiranja takođe može biti izabran kao cilj.

en: Congratulations, your split test is ready to go! You will notice that your split testing subject has been duplicated. Each split testing variation will be displayed to your visitors and statistics will be collected to figure out which variation results in the highest goal conversion rate. Your test will begin when you save this page.
sr: Čestitamo, vaš split test je spreman za pokretanje! Primetićete da je vaš subjekat split testiranja dupliran. Svaka varijacija split testiranja će biti prikazana vašim posetiocima i biće prikupljene statistike da bi se shvatilo koja varijacija rezultuje kao najveća stopa ostvarenog cilja. Vaš test će početi kada sačuvate ovu stranicu.

en: Connecting...
sr: Интернет...

en: Connection failed
sr: Грешка повезивања

en: Contact Button
sr: Taster za kontakt

en: Contact Form
sr: Obrazac za kontakt

en: Contact Title
sr: Naslov kontakta

en: Contact Us
sr: Kontaktirajte nas

en: Container
sr: Kontejner

en: Content
sr: Sadržaj

en: Content Area Background Color
sr: Pozadinska boja oblasti sadržaja

en: Content Display
sr: Prikaz sadržaja

en: Content Font Color
sr: Boja fonta sadržaja

en: Content Styling
sr: Stil sadržaja

en: Continue Automatic Slide on Hover
sr: Наставите Аутоматски слајд када је курсор

en: Contract Modal
sr: Skupi modal

en: Contributor
sr: Учесник

en: Control how many products are displayed.
sr: Kontrolišite broj proizvoda koji će biti prikazan.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
sr: Kontrolišite koliko će projekata biti prikazano. Ostavite prazno ili koristite nulu da ne biste ograničavali iznos.

en: Controls
sr: Kontrole

en: Conversion Goals
sr: Ciljevi konverzije

en: Conversion Rate
sr: Stopa konverzije

en: Conversions
sr: Konverzije

en: Copied
sr: Копирао

en: Copy
sr: Копија

en: Countdown Timer
sr: Sat za odbrojavanje

en: Countdown Timer Title
sr: Naslov sata za odbrojavanje

en: Countdown To
sr: Odbrojavaj do

en: Counter Amount
sr: Brojevi brojača

en: Counter Container
sr: Kontejner brojača

en: Counter Text Color
sr: Boja teksta brojača

en: Counter Title
sr: Naziv brojača

en: Cover
sr: Покријте

en: Cover Art Image URL
sr: URL slike omota

en: Create
sr: Kreiraj

en: Create New Category
sr: Napravi novu kategoriju

en: Creative Agency
sr: Kreativna agencija

en: Currency
sr: Valuta

en: Currency &amp; Frequency
sr: Свап &амп; Фреквенција

en: Current Color
sr: Trenutna boja

en: Custom CSS
sr: Prilagođeni CSS

en: Custom Margin
sr: Prilagođena margina

en: Custom Padding
sr: Prilagođena unutrašnja margina

en: Custom Taxonomy Name
sr: Prilagođeno ime klasifikacije

en: Custom Width
sr: Prilagođena širina

en: Daily
sr: Dnevno

en: Dark
sr: Tamno

en: Dark Text Color
sr: Tamna boja teksta

en: Dashed
sr: Isprekidana ivica

en: Date Format
sr: Format datuma

en: Date: new to old
sr: Datum: od novijeg ka starom

en: Date: old to new
sr: Datum: od starijeg ka novijem

en: Day
sr: Dan

en: Day(s)
sr: Дана(и)

en: Default
sr: Podrazumevana vrednost

en: Default Sorting
sr: Podrazumevano sortiranje

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
sr: Odredite prilagođenu boju pozadine za vaš modul, ili ostavite prazno da biste koristili podrazumevanu boju.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
sr: Odredite broj za kružni brojač. (Ne uključujte znak za procente, koristite opciju ispod.) Napomena: Možete koristiti prirodne brojeve od nula do 100

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
sr: Odredite broj za brojač. (Ne uključujte znak za procente, koristite opciju ispod.)

en: Define a percentage for this bar.
sr: Odredite procenat za ovu traku.

en: Define a sub title for the table if desired.
sr: Odredite podnaslov cenovnika, ukoliko to želite

en: Define a title for the pricing table.
sr: Odredite naslov cenovnika

en: Define a title for your contact form.
sr: Odredite naslov za vaš obrazac za kontakt.

en: Define a title.
sr: Odredite naslov.

en: Define an album name.
sr: Odredite ime albuma.

en: Define an artist name.
sr: Odredite ime umetnika.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za sledeću vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave.Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za prethodnu vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave. Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Define custom width for this Row
sr: Odredi prilagođenu širinu za ovaj red

en: Define how much space should be added below the divider.
sr: Definišite koliko prostora treba da se doda ispod razdelnika.

en: Define the HTML ALT text for your image here.
sr: Definišite ovde alternativni tekst slike za vašu sliku.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
sr: Odredite audio datoteku koju ćete koristiti u modulu. Da biste uklonili audio datoteku iz modula, jednostavno izbrišite URL iz polja podešavanja.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
sr: Definišite dužinu automatski generisanih odlomaka.Ostavite prazno za podrazumevanu vrednost ( 270 )

en: Define the method, used for the parallax effect.
sr: Odredite metod koji ćete koristiti za Paralaksa efekat.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
sr: Definišite broj slika koje bi trebalo da budu prikazane po strani.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
sr: Odredite broj projekata koje treba prikazati po stranici.

en: Define the text for the slide button
sr: Odredite tekst za taster slajda

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
sr: Definiši tekst koji će biti prikazan na "Read More" dugmetu. Ostavi prazno za podrazumevajuću vrednost (Pročitaj više)

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
sr: Definiši tekst koji će biti prikazan na \"Read More\" dugmetu. Ostavi prazno za podrazumevajuću vrednost (Pročitaj više)

en: Define the title text for your slide.
sr: Definišite tekst naslova za vaš slajd.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
sr: Definišite jedinstven ID za ovo polje. Treba da koristite samo engleske karaktere bez specijalnih karaktera ili razmaka.

en: Define whether the field should be required or optional
sr: Odredi da li polja treba da budu obavezna ili opcionalna.

en: Delete
sr: Izbriši

en: Delete Module
sr: Obriši modul

en: Delete Row
sr: Izbriši red

en: Delete Section
sr: Izbriši sekciju

en: Description
sr: Opis

en: Design
sr: Dizajn

en: Desktop
sr: Радни сто

en: Desktop View
sr: Prikaz radne površine

en: Did
sr: Урадио

en: Disable
sr: Искључите

en: Disable Builder
sr: Onemogući izradu

en: Disable Debug Mode
sr: Deaktiviraj Režim otklanjanja grešaka

en: Disable Global
sr: Deaktiviraj globalni

en: Disable Item
sr: Искључите Ставку

en: Disable Memory Limit Increase
sr: Onemogući povećavanje ograničenja memorije

en: Disable on
sr: Onemogućeno je

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
sr: Deaktivirajte ovu opciju ako želite da ignorišete ručno definisanje odlomaka i uvek ih generišite automatski.

en: Disabled
sr: Особе са инвалидитетом

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
sr: Deaktiviranje ove opcije će ukloniti kružni taster na dnu klizača.

en: Discard All Changes
sr: Poništi sve izmene

en: Display Captcha
sr: Prikaži Captcha

en: Display Image Overlays on Main Video
sr: Prikaži preklapanja slike na glavnom video zapisu

en: Divi Builder Layout
sr: Raspored Divi izgrađivača

en: Divi Builder Layouts
sr: Rasporedi Divi izgrađivača

en: Divi Builder Settings
sr: Podešavanja Divi izgrađivača

en: Divi Builder Timeout
sr: Vremensko ograničenje  Divi izgrađivača

en: Divi Library
sr: Divi biblioteka

en: Divi Plugin Options
sr: Opcije Divi dodatne komponente

en: Divi Role Editor
sr: Диви Улогу Уредника

en: Divi Role Editor Settings
sr: Podešavanja Uređivača Divi funkcija

en: Divider
sr: Razdelnik

en: Divider Position
sr: Pozicija razdelnika

en: Divider Style
sr: Stil razdelnika

en: Divider Weight
sr: Visina razdelnika

en: Do you wish to proceed?
sr: Da li želite da nastavite?

en: Documentation
sr: Документација

en: Don't Show Divider
sr: Ne prikazuj razdelnik

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
sr: Ne zaboravite da ga deaktivirate onda kada je lista ponovo generisana.

en: Done
sr: Урађено

en: Dot Nav Custom Color
sr: Prilagođena boja Dot navigacije

en: Dotted
sr: Tačkasta ivica

en: Double
sr: Dvostruka ivica

en: Download backup before importing
sr: Preuzmite rezervne kopije pre uvoženja

en: Downwards
sr: Nadole

en: Draggable on Mobile
sr: Moguće je prevlačiti na mobilnom

en: Dropdown Menu Animation
sr: Animacija padajućeg menija

en: Dropdown Menu Background Color
sr: Boja pozadine padajućeg menija

en: Dropdown Menu Container
sr: Padajući kontejner menija

en: Dropdown Menu Line Color
sr: Boja linije padajućeg menija

en: Dropdown Menu Links
sr: Padajuće veze menije

en: Dropdown Menu Text Color
sr: Boja teksta padajućeg menija

en: Duplicate Module
sr: Dupliraj modul

en: Duplicate Row
sr: Dupliraj red

en: Duplicate Section
sr: Dupliraj odeljak

en: During preview, link to different page is disabled
sr: Током прегледа, линк на другу страну искључује

en: Edit Buttons
sr: Уређивање Тастера

en: Edit Category
sr: Уређивање Категорије

en: Edit Colors
sr: Уређивање Боја

en: Edit Configuration
sr: Измена Конфигурације

en: Edit Content
sr: Уређивање Садржаја

en: Edit Fonts
sr: Мењате Фонтове

en: Edit Global Items
sr: Измена Глобалних Елемената

en: Edit Item
sr: Уређивање Ставке

en: Edit Layout
sr: Izmeni raspored

en: Edit Project
sr: Измена Пројекта

en: Edit Tag
sr: Уређивање Ознака

en: Edited
sr: Уреди

en: Editing History
sr: Uređivanje istorije

en: Editor
sr: Уредник

en: Email
sr: E-adresa

en: Email Address
sr: Adresa e-pošte

en: Email Field
sr: Polje e-adrese

en: Email Optin
sr: Пошаљите Оптин

en: Enable
sr: Укључите

en: Enable Redirect URL
sr: Aktiviraj URL adresu za preusmeravanje

en: Enable Split Testing
sr: Aktiviraj split testiranje

en: Enable Visual Builder
sr: Aktiviraj vizuelni izgrađivač

en: Enable or disable pagination for this feed.
sr: Aktiviraj ili deaktiviraj numerisanje stranica za ovaj izvod.

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
sr: Укључите ову опцију да дефинишете прилагођене Ширина олука за ову линије.

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
sr: Aktiviraj ovu opciju kako bi povećao širinu ovog reda do ivice prozora pregledača.

en: Enabled
sr: Укључено

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
sr: Aktiviranje ove opcije će dati vašim pozadinskim slikama fiksiranu poziciju dok se pomerate po stranici.

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
sr: Aktiviranje ove opcije će ukloniti boju pozadine za ovu sekciju, omogućavajući prikaz pozadinske boje veb lokacije ili pozadinske slike.

en: End Split Test
sr: Završi split test

en: End Split Test &amp; Pick Winner
sr: Prekini Split Test i Pick Winner

en: End Split Test?
sr: Završi split test?

en: Engagement Rate
sr: Stopa angažovanja

en: Enter <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.
sr: Unesi <a href="%1$s" target="_blank">Feed Title</a>.

en: Enter a new name for this module
sr: Унесите ново име за овај модул

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu centralne tačke mape, i adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu za ovu čiodu na mapi, i ova adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Enter the URL for the Button.
sr: Unesi URL za taster

en: Enter the text for the Button.
sr: Unesi tekst za taster

en: Enter your page title here.
sr: Unesite ovde  naslov vaše stranice.

en: Equalize Column Heights
sr: Izjednači visine kolona

en: Exclude Categories
sr: Isključi kategorije

en: Exclude Pages
sr: Isključi stranice

en: Exclude Posts
sr: Isključi objave

en: Excluded Item
sr: Izuzeta stavka

en: Excluded Item Color
sr: Izuzeta boja stavke

en: Excluded option
sr: Isključena opcija

en: Exit Visual Builder
sr: Izađi iz vizuelnog izgrađivača

en: Expand
sr: Razvij

en: Expand Modal
sr: Proširi modal

en: Expand Row
sr: Проширите Ред

en: Expand Section
sr: Проширите Одељак

en: Expand Settings
sr: Proširi podešavanja

en: Expanded
sr: Проширена

en: Export
sr: Izvezi

en: Export Divi Builder Layout
sr: Izvedi Divi Builder raspored

en: Export File Name
sr: Izvezi ime datoteke

en: Exporting your Divi Builder Layout will create a JSON file that can be imported into a different website.
sr: Izvođenje vašeg Divi Builder rasporeda će stvoriti JSON datoteku koja može biti izvedena na drugačiju veb lokaciju.

en: Facebook Profile Url
sr: Facebook profil URL

en: Fade
sr: Postepeno pojavljivanje i iščezavanje

en: Fade In
sr: Postepeno pojavljivanje

en: Featured Image
sr: Istaknuta slika

en: Featured Image Overlay
sr: Prekrivka istaknute slike

en: Featured Image Placement
sr: 296: Položaj istaknute slike

en: Featured Products
sr: Istaknuti proizvodi

en: Featured Table
sr: Istaknuta tabela

en: Featured Table Background Color
sr: Pozadinska boja istaknute tabele

en: Featured Table Body Text Color
sr: Boja teksta glavnog sadržaja istaknute tabele

en: Featured Table Bullet Color
sr: Boja tačaka istaknute tabele

en: Featured Table Header Background Color
sr: Pozadinska boja zaglavlja istaknute tabele

en: Featured Table Header Text Color
sr: Boja teksta zaglavlja istaknute tabele

en: Featured Table Price Color
sr: Boja cene na istaknutoj tabeli

en: Featured Table Subheader Text Color
sr: Boja teksta podnaslova istaknute tabele

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
sr: Ako istaknete cenovnik to će ga izdvojiti od drugih.

en: Feed Title
sr: Naslov izvoda

en: Field
sr: Polje

en: Field ID
sr: ID polje

en: Field Settings
sr: Podešavanja polja

en: Field border
sr: Ivica polja

en: Fields Background Color
sr: Boja pozadine polja

en: Fields Border Radius
sr: Radijus ivice polja

en: Filterable Portfolio
sr: Portfelj koji se može filtrirati

en: Find
sr: Pronađi

en: First Name
sr: Ime

en: Fit
sr: Стане

en: Flip
sr: Preokreni

en: Focus Background Color
sr: Pozadinska boja dela polja na koji se kliknulo

en: Focus Border Color
sr: Boja ivice polja na koje se kliknulo

en: Focus Text Color
sr: Boja teksta na koji se kliknulo

en: Follow
sr: Prati

en: Follow Button
sr: Taster „Prati“

en: For some reason, you cannot perform this task.
sr: Iz nekog razloga, ne možete da izvršite ovaj zadatak

en: Force Fullwidth
sr: Učini je u potpunosti širokom

en: Forgot your password?
sr: Zaboravili ste šifru?

en: Form Background Color
sr: Pozadinska boja obrasca

en: Form Field
sr: Polje obrasca

en: Form Field Background Color
sr: Pozadinska boja polja obrasca

en: Form Field Text Color
sr: Boja teksta unutar polja obrasca

en: Form Fields
sr: Polja obrasca

en: Frequency
sr: Učestalost

en: Fullwidth
sr: Puna širina

en: Fullwidth Code
sr: Puna širina koda

en: Fullwidth Header
sr: Zaglavlje pune širine

en: Fullwidth Image
sr: Puna širina slike

en: Fullwidth Map
sr: Mapa pune širine

en: Fullwidth Menu
sr: Meni pune širine

en: Fullwidth Module
sr: Modul pune širine

en: Fullwidth Portfolio
sr: Portfelj pune širine

en: Fullwidth Post Slider
sr: Klizač objave u punoj širini

en: Fullwidth Post Title
sr: Puna širina naslova objave

en: Fullwidth Section
sr: Odeljak pune širine

en: Fullwidth Slider
sr: Klizač pune širine

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
sr: Puna širina modula ne može biti korišćena van  sekcije pune širine.

en: Gallery
sr: Galerija

en: Gallery Images
sr: Slike galerije

en: Gallery Item
sr: Stavka u galeriji

en: Gallery Item Caption
sr: Natpis galerijske stavke

en: Gallery Item Title
sr: Ime stavke u galeriji

en: Gallery Pagination
sr: Numerisanje stranica galerije

en: General
sr: Opšte

en: General Settings
sr: Opšta podešavanja

en: Generate From Video
sr: Generiši sliku iz video zapisa

en: Generate authorization code
sr: Generiši kod za autorizaciju

en: Geocode was not successful for the following reason
sr: Geokod nije bio uspešan iz sledećih razloga

en: Geocoder failed due to
sr: Geokod nije uspeo usled

en: Global
sr: Globalni

en: Global Layout
sr: Globalni raspored

en: Global/not Global
sr: Globalni/ne globalni

en: Goal Engagement
sr: Angažovanje cilja

en: Goal Reads
sr: Očitavanja cilja

en: Goal Views
sr: Koliko puta je pogledan cilj

en: Google API Key
sr: Google API ključ

en: Google+ Profile Url
sr: Google+ profil URL

en: Grayscale Filter Amount (%)
sr: Količina filtera skale sivih tonova (%)

en: Grid
sr: Koordinantna mreža

en: Grid Tile Background Color
sr: Pozadinska boja mreže pločica

en: Groove
sr: Izdubljeno

en: Gutter Width
sr: Razmak između kolona

en: Header
sr: Zaglavlje

en: Header Container
sr: Наслов Контејнер

en: Header Image
sr: Slika zaglavlja

en: Header Image URL
sr: URL slike zaglavlja

en: Heading
sr: Naslov

en: Height
sr: Visina

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
sr: Ovde možete dodati trenutnu stavku vašoj Divi biblioteci da biste je kasnije upotrebili.

en: Here you can adjust the alignment of your text.
sr: Ovde možete da podesite poravnanje vašeg teksta.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
sr: Ovde možete da prilagodite red po kojem su objave prikazane.

en: Here you can change the text used for the signup button.
sr: Ovde možete da promenite tekst koji se koristi za taster za registrovanje.

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
sr: Ovde možete izabrati Aweber listu da dodajete klijente na nju. Ako ne vidite ni jednu listu ovde, morate se postarati da Aweber bude postavljen u %1$s i da imate najmanje jednu listu na Aweber nalogu. Ako ste dodali novu listu, ali se ne pojavljuje ovde, aktivirajte opciju 'Ponovo generiši Aweber listu' u %1$s.%2$s

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
sr: Ovde možete izabrati MailChimp listu da dodajete klijente na nju. Ako ne vidite ni jednu listu ovde, morate se postarati da MailChimp API kjuč bude postavljen u %1$s i da imate najmanje jednu listu na MailChimp nalogu. Ako ste dodali novu listu, ali se ne pojavljuje ovde, aktivirajte opciju 'Ponovo generiši MailChimp listu' u %1$s.%2$s

en: Here you can choose a service provider.
sr: Ovde možete izabrati dobavljača usluga.

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati boju za tekst naslova

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
sr: Ovde možete izabrati pravac kojim će se vaši podmeniji otvarati. Možete izabrati da se otvaraju nadole ili nagore.

en: Here you can choose the image alignment.
sr: Ovde možete izabrati poravnjanje slike.

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati orijentaciju za tekst naslova

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
sr: Ovde možete izabrati oblik vaših ikona za društvene mreže

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
sr: Ovde možete izabrati vrednost vašeg teksta. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na svetlo. Ako radite sa svetlom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude taman.

en: Here you can choose where to place the Featured Image
sr: Ovde možete izabrati gde da smestite istaknutu sliku.

en: Here you can choose where to place the icon.
sr: Ovde možete izabrati gde da smestite ikonu.

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
sr: Ovde možete izabrati da li ćete koristiti podešavanje za boju pozadine koje se nalazi ispod.

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
sr: Ovde možete izabrati da li da se ikona postavljena iznad prikazuje u okviru kruga.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
sr: Ovde možete izabrati da li će se ikona postavljena ispod koristiti.

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
sr: Ovde možete izabrati da li će biti prikazana ivica kruga.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazano ili ne ime autora u meta podacima objave

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
sr: Ovde možete izabrati da li da budu prikazane ili ne kategorije u meta podacima objave. Napomena: Ova opcija ne radi u objavama prilagođenog tipa.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne brojač komentara u meta podacima objave.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne datum u meta podacima objave

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
sr: Ovde možete izabrati da li da istaknuta slika bude prikazana ili ne

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
sr: Ovde možete izabrati da li da budu prikazani ili ne meta podaci objave

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne naslov objave.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
sr: Ovde možete izabrati da li slika treba ili ne treba da ima prostor ispod.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
sr: Ovde možete izabrati da li bi trebalo ili ne bi da se slika otvori u fascikli. Napomena: ako izaberete da otvorite sliku u fascikli, URL opcije ispod će biti ignorisane.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
sr: Ovde možete izabrati da li će na mobilnim uređajima mapa biti podložna prevlačenju ili ne.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
sr: Ovde možete izabrati da li ćete ili nećete pored ikone uključiti i taster za praćenje.

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
sr: Ovde možete izabrati da li da koristite ili ne paralaksa efekat za istaknutu sliku.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
sr: Ovde možete izabrati da li da se koristi ili ne boja pozadine za naslov teksta

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
sr: Ovde možete izabrati da li se vaša veza otvara ili ne otvara u novom prozoru

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
sr: Ovde možete izabrati da li se zaglavlje proširuje na veličinu celog ekrana.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
sr: Ovde možete izabrati da li bi znak za procente trebalo dodati nakon broja postavljenog iznad.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
sr: Ovde možete izabrati da li će taster klizača na dole biti prikazan.

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
sr: Ovde možete izabrati da li će korisnik biti preusmeren na trenutnu stranicu.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
sr: Ovde možete izabrati da li će se nivo zumiranja kontrolisati točkićem miša ili ne.

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
sr: Ovde možete izabrati da li da se prikaže ili sakrije veza sledeće objave

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
sr: Ovde možete izabrati da li da se prikaže ili sakrije veza prethodne objave

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
sr: Ovde možete izabrati da li da prikažete naslov i natpis slika, ako ih slika ima.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
sr: Ovde možete izabrati da li je vaš tekst svetao ili taman. Ako imate slajd sa tamnom pozadinom, onda izaberite svetao tekst. Ako imate svetlu pozadinu, onda koristite taman tekst.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li će vaš tekst da bude svetao ili taman. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude svetao. Ako je vaša pozadina svetla, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na tamno.

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li će vaš tekst da bude svetao ili taman. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude svetao. Ako je vaša pozadina svetla, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na tamno.

en: Here you can choose which action to execute on button click
sr: Овде можете да изаберете радњу која треба да се изврши на дугме миша

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
sr: Ovde možete izabrati koji paralaksa metod će se koristiti za istaknutu sliku

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
sr: Ovde možete stvoriti novu vidžet oblast za korišćenje u modulu bočne trake.

en: Here you can create the content that will be used within the module.
sr: Ovde možete stvoriti sadržaj koji će biti korišćen u okviru modula.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
sr: Ovde možete definisati prilagođenu boju pozadine za vaš „Poziv na akciju“.

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju pozadine vašeg sata za odbrojavanje.

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
sr: Ovde možete izabrati prilagođenu boju za ivicu kruga ikone.

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju za krug ikone.

en: Here you can define a custom color for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapanje

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapajuću ikonu

en: Here you can define a custom color for your icon.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju za vašu ikonu.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu ikonu za preklapanje

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
sr: Ovde možete odrediti format datuma u meta podacima objave. Podrazumevano je 'M j, Y'

en: Here you can define the alignemnt of Button
sr: Ovde možete odrediti poravnanje za taster

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
sr: Ovde možete da odredite sadržaj koji će biti postavljen u okviru aktuelne kartice.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
sr: Ovde možete odrediti sadržaj koji će biti postavljen unutar informacionog polja za čiodu.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
sr: Ovde možete definisati  prilagođeni obrazac elektronske poruke. Polja bi trebalo da budu uključena u sledeći format - <strong>%%field_id%%</strong>. Na primer, ako želite da uključite polje sa ID <strong>phone</strong> i polje sa ID = <strong>message</strong>, onda možete koristiti sledeće: <strong>Moja poruka je %%message%% i broj telefona je %%phone%%</strong>.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
sr: Ovde možete odrediti da li prethodna i sledeća objava moraju biti unutar istog termina klasifikacije kao trenutna objava

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sr: Ovde možete odrediti da li će taster Opširnije biti prikazan posle izvoda ili neće.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
sr: Ovde možete odrediti kojom brzinom se pano okreće, ako je iznad aktivirana opcija „Automatska rotacija panoa“. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije. (Primer: 1000 = jedna sekunda)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
sr: Ovde možete odrediti koliko brzo klizač bledi između svakog slajda, ako je opcija  „Automatska animacija“ aktivirana iznad. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
sr: Ovde možete sačuvati važeću stavku i dodati je vašoj Divi biblioteci takođe zarad kasnijeg korišćenja.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
sr: Ovde možete izabrati da li vaša sekcija ima ili nema unutrašnju senku. Ovo može odlično izgledati kada imate pozadine u boji ili pozadinske slike.

en: Hex Value
sr: Vrednost boje

en: Hidden
sr: Sakriveno

en: Hide
sr: Sakrij

en: Hide Arrows
sr: Sakrij strelice

en: Hide Button
sr: Sakrij taster

en: Hide CTA On Mobile
sr: Sakrij CTA na mobilnom uređaju

en: Hide Content On Mobile
sr: Sakrij sadržaj na mobilnom uređaju

en: Hide Next Post Link
sr: Sakrij vezu za sledeću objavu

en: Hide On Mobile
sr: Sakrij na mobilnom uređaju

en: Hide Previous Post Link
sr: Sakrij vezu za prethodnu objavu

en: Hide Slider Controls
sr: Sakrij kontrole klizača

en: History States
sr: Stanja istorije

en: Home
sr: Matična stranica

en: Homepage Basic
sr: Osnovna početna stranica

en: Homepage Company
sr: Početna stranica kompanije

en: Homepage Corporate
sr: Početna stranica korporativnog stila

en: Homepage Extended
sr: Proširena početna stranica

en: Homepage Portfolio
sr: Početna stranica portfelja

en: Homepage Shop
sr: Početna stranica prodavnice

en: Hour(s)
sr: Сат(а)

en: Hourly
sr: Na sat

en: Hover Icon Picker
sr: Birač ikone pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Hover Overlay Color
sr: Boja preklopa pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Hrs
sr: Č

en: Icon
sr: Ikona

en: Icon Color
sr: Boja ikone

en: Icon Font Size
sr: Veličina fonta ikone

en: Icon Hover Color
sr: Boja ikone pri zadržavanju pokazivača iznad

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
sr: Ako se definiše, ova slika će biti korišćena kao pozadina za ovaj modul. Da biste uklonili sliku pozadine, jednostavno izbrišite URL iz polja za podešavanja.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ova slika slajda će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Otpremite sliku, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ovaj video će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Unesite URL stranica Youtube ili Vimeo, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazana kada posetilac zadrži pokazivač iznad aktuelne slike objave.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazane kada posetilac zadrži pokazivač iznad slike

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
sr: Ako se aktivira, polje će zauzeti 100% širine područja sadržaja, inače će zauzeti 50%

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sr: Ako se ova opcija aktivira, vaša pozadinska slika će ostati fiksirana dok se pomerate po stranici, stvarajući zabavan efekat nalik Paralaksa efektu.

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sr: Ako je ova opcija aktivirana, vaše pozadinske slike će imati fiksiranu poziciju dok se pomerate po stranici, stvarajući zabavan paralaksa efekat.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
sr: Ako imate definisanu sliku slajda, unesite ovde vaš HTML alternativni tekst za sliku.

en: If you have cleared your plugin cache and browser cache, but still get this warning, then your files may be cached at the DNS or Server level. Contact your host or CDN for assistance.
sr: Ako ste obrisali vaše cache dodatne komponente i cache pregledača, ali i dalje dobijate ovo upozorenje, onda je moguće da su vaše datoteke skladištene na DNS nivou ili nivou servera. Kontaktirajte vašeg hosta ili CDN za pomoć.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako je opcija rasporeda panoa sa slikama izabrana i želeli biste da pano klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda, ukoliko želite, prilagodite brzinu rotacije ispod.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako biste želeli da klizač klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda podesite ispod brzinu rotacije, ako želite.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
sr: Ako biste želeli da prilagodite format datuma, unesite ovde odgovarajući PHP format datuma.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
sr: Ako biste želeli da naslov vašeg blurb teksta pretvorite u vezu, unesite ovde vašu URL destinaciju.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
sr: Ako želite da koristite podnaslov, dodajte ga ovde. Vaš podnaslov će biti prikazan ispod naslova malom veličinom fonta.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
sr: Ako biste želeli da vaša slika bude veza, unesite vašu URL destinaciju ovde. Veza se neće stvoriti ako se ovo polje ostavi prazno.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
sr: Ako je vaša cena zasnovana na pretplati, unesite ovde uplatu za pretplate.

en: Image
sr: Slika

en: Image Alignment
sr: Poravnjanje slike

en: Image Alt Text
sr: Alternativni tekst slike

en: Image Alternative Text
sr: Alternativni tekst slike

en: Image Max Width
sr: Maksimalna širina slike

en: Image Overlay
sr: Preklapanje slike

en: Image Overlay URL
sr: URL prekrivajuće slike

en: Image Placement
sr: Postavljanje slike

en: Image Title Text
sr: Tekst naslova slike

en: Image URL
sr: URL slike

en: Image Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje slike

en: Image/Icon Animation
sr: Animacija slike/ikone

en: Image/Icon Placement
sr: Raspored slike/ikone

en: Images Number
sr: Broj slika

en: Import
sr: Uvezi

en: Import Divi Builder Layout
sr: Uvoz Divi Builder Raspored

en: Importing a previously-exported Divi Builder Layout file will overwrite all content currently on this page.
sr: Uvođenje prethodno izvedene Divi Builder datoteke rasporeda će zameniti sav trenutni sadržaj na ovoj stranici.

en: Impressions
sr: Utisci

en: In The New Tab
sr: U novoj kartici

en: In The Same Window
sr: U istom prozoru

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: In the same category
sr: U istoj kategoriji

en: Inactive Tab Background Color
sr: Pozadinska boja neaktivne kartice

en: Include Advanced Design Settings
sr: Uključi napredne postavke dizajna

en: Include Advanced Design settings
sr: Uključi napredne postavke dizajna

en: Include Categories
sr: Obuhvati kategorije

en: Include Custom CSS
sr: Uključi prilagođeni CSS

en: Include General Settings
sr: Uključi opšte postavke

en: Include General settings
sr: Uključi opšte postavke

en: Included option
sr: Uključena opcija

en: Incorrect email
sr: Нетачне е-маил

en: Increase Your Memory Limit Now
sr: Povećajte odmah ograničenje vaše memorije

en: Input
sr: Unos

en: Input Border Radius
sr: Radijus ivice polja za unos

en: Input Facebook Profile Url.
sr: Unesite URL Facebook profila

en: Input Field
sr: Polje za unos

en: Input Field Background Color
sr: Unesi boju pozadine polja

en: Input Google+ Profile Url
sr: Unesite URL Google+ profila

en: Input LinkedIn Profile Url
sr: Unesite URL LinkedIn profila

en: Input Twitter Profile Url
sr: Unesite URL Twitter profila

en: Input a destination URL for the slide button.
sr: Unesite URL destinaciju za taster slajda.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
sr: Ubacite listu karakteristika koje odgovaraju/ne odgovaraju proizvodu. Odvojite stavke na novoj liniji, i započnite ili sa simbolom + ili sa simbolom  -

en: Input a title for the circle counter.
sr: Unesite naslov kružnog brojača.

en: Input a title for the counter.
sr: Unesite naslov za brojač.

en: Input a title for your bar.
sr: Unesite naslov vaše trake.

en: Input the destination URL for the signup button.
sr: Unesite URL destinaciju za taster za registrovanje.

en: Input the destination URL for your CTA button.
sr: Unesite URL destinaciju za vaš taster za „Poziv na akciju “.

en: Input the destination URL for your button.
sr: Unesite URL odredište za vaš taster

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
sr: Unesite e-adresu gde treba da pošaljete poruku.<br /><br /> Beleška: dostava e-pošte i sprečavanje bezvredne pošte su kompleksni procesi. Preporučujemo da koristite servis za dostavu kao što je <a href="%1$s">Mandrill</a>, <a href="%2$s">SendGrid</a>, ili sličan servis kako biste osigurali da poruke koje se dostavljaju preko ovog obrasca budu isporučene

en: Input the job title.
sr: Unesite naziv radnog mesta

en: Input the main text content for your module here.
sr: Unesite ovde sadržaj glavnog teksta za vaš modul.

en: Input the name of the company.
sr: Unesite ime kompanije.

en: Input the name of the person
sr: Unesite ime osobe

en: Input the name of the testimonial author.
sr: Unesite ime autora koji svedoči.

en: Input the person's position.
sr: Unesite poziciju osobe

en: Input the value of the product here.
sr: Unesite vrednost proizvoda ovde.

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
sr: Unesite veb lokaciju autora ili ostavite prazno ako ne želite vezu.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
sr: Unesite vaš željeni tekst za taster, ili ostavite prazno ako ne želite taster.

en: Input your desired button text.
sr: Unesite vaš željeni tekst tastera.

en: Input your desired currency symbol here.
sr: Unesite ovde vaš željeni simbol valute.

en: Input your main slide text content here.
sr: Unesite ovde vaš sadžaj glavnog teksta slajda.

en: Input your value to action title here.
sr: Unesite ovde vašu vrednost naslova akcije.

en: Insert Column(s)
sr: Umetni kolonu

en: Insert Columns
sr: Umetni kolone

en: Insert Media
sr: Ubaci medij

en: Insert Module
sr: Umetni modul

en: Insert Module(s)
sr: Unesi modul(e)

en: Insert Row
sr: Ubaci red

en: Insert Section
sr: Ubaci odeljak

en: Inset
sr: Sa unutrašnje strane

en: Invalid Color
sr: Неприхватљив Боја

en: Invalid Email.
sr: Nevažeća e-adresa.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
sr: Nevažeći pin kod i podaci adrese.Molimo pokušajte kasnije.

en: Invalid email
sr: Погрешна адреса е-поште

en: Item
sr: Stavka

en: Item Overlay
sr: Preklapanje stavke

en: Item Title
sr: Naslov stavke

en: Job Title
sr: Radno mesto

en: Justified
sr: Obostrano poravnato

en: Keep Column Padding on Mobile
sr: Држите колоне паддинг на мобилни

en: Keep Custom Padding on Mobile
sr: Zadržite prilagođenu unutrašnju marginu na mobilnom uređaju

en: Label
sr: Oznaka

en: Label Color
sr: Boja teksta oznake

en: Landing Page
sr: Ciljna stranica

en: Last 24 Hours
sr: Zadnja 24 časa

en: Last 7 Days
sr: Poslednjih sedam dana

en: Last Month
sr: Prošlog meseca

en: Last Name
sr: Prezime

en: Layout
sr: Raspored

en: Layout Name:
sr: Ime rasporeda:

en: Layout Type
sr: Tip rasporeda

[ctx: Layout item]
en: Add New
sr: Dodaj novi

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
sr: Rasporedi

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
sr: Raspored

en: Layouts
sr: Rasporedi

en: Leave a Reply to %s
sr: Odgovori %s

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
sr: Ostavite prazno ako koristite ovaj modul na projektu ili objavi. U drugom slučaju, ukucajte ime klasifikacije da bi opcija „U istoj kategoriji“ ispravno funkcionisala

en: Left
sr: Levo

en: Left To Right
sr: Od leve ka desnoj strani

en: Library Settings
sr: Поставке Библиотеке

en: Light
sr: Svetlo

en: Light Text Color
sr: Svetla boja teksta

en: Link Disabled
sr: Комуникација Онемогућена

en: Link Shape
sr: Oblik veze

en: Link URL
sr: URL veza

en: LinkedIn Profile Url
sr: URL LinkedIn profila

en: Links
sr: Veze

en: Load
sr: Učitaj

en: Load From Library
sr: Učitaj iz biblioteke

en: Load Layout
sr: Učitaj raspored

en: Loaded
sr: Преузети

en: Loading preview...
sr: Довнлоад преглед...

en: Lock
sr: Дворац

en: Lock Item
sr: Лоцк Елемента

en: Locked
sr: Блокиран

en: Log out
sr: Odjavite se

en: Logged in as %1$s
sr: Prijavljen kao %1$s

en: Login
sr: Prijava

en: Login Button
sr: Taster prijavljivanja

en: Login Description
sr: Opis prijavljivanja

en: Login Fields
sr: Polja prijavljivanja

en: Login Form
sr: Obrazac za prijavljivanje

en: Login as %s
sr: Prijavi se kao %s

en: Logo
sr: Logotip

en: Logo Image Alternative Text
sr: Лого Слике Алтернативни Текст

en: Logo Image URL
sr: URL slike logotipa

en: Logo Title
sr: Лого Име

en: MailChimp lists
sr: MailChimp liste

en: Main Element
sr: Glavni elemenat

en: Maintenance Mode
sr: Režim održavanja

en: Make Fullscreen
sr: Razvij preko celog ekrana

en: Make Fullwidth
sr: Napravite punu širinu

en: Make Menu Links Fullwidth
sr: Би Мени Линкова Полноширинный

en: Make This Row Fullwidth
sr: Napravi ovaj red u punoj širini

en: Make This Section Fullwidth
sr: Да У Овом Делу Полноширинный

en: Make This Table Featured
sr: Istakni ovaj cenovnik

en: Make a connection
sr: Направити везу

en: Make sure you entered the captcha.
sr: Proverite da li ste uneli potvrdni kod

en: Make sure you fill in all required fields.
sr: Proverite da li ste popunili sva obavezna polja.

en: Make this a global item
sr: Napravi od ovoga globalnu stavku

en: Manage Categories
sr: Upravljaj kategorijama

en: Manage Your Plugins
sr: Upravljaj svojim dodatnim komponentama

en: Map
sr: Mapa

en: Map Center Address
sr: Glavna adresa mape

en: Map Pin Address
sr: Obeležena adresa na mapi

en: Map Pin Address cannot be empty
sr: Prikačena adresa na mapi ne sme biti prazna

en: Max Width
sr: Maksimalna širina

en: Member Description
sr: Opis člana

en: Member Image
sr: Slika člana

en: Member Position
sr: Pozicija člana

en: Member Social Links
sr: Veze ka društvenim mrežama člana

en: Menu
sr: Meni

en: Menu Link
sr: Veza za meni

en: Message
sr: Poruka

en: Message Field
sr: Poruka polja

en: Message Pattern
sr: Šablon poruke

en: Meta
sr: Meta podaci

en: Meta Date Format
sr: Format datuma

en: Min
sr: Min.

en: Mine
sr: Moj

en: Minute(s)
sr: Минута(с)

en: Mobile
sr: Мобилни

en: Mobile Menu Background Color
sr: Мобилни Мени Боју Позадине

en: Mobile Menu Text Color
sr: Мобилни Мени Боју Текста

en: Module
sr: Modul

en: Module Customizer
sr: Program za prilagođavanje modula

en: Module Settings
sr: Podešavanja modula

en: Module Use
sr: Модул Се Користи

en: Module Width
sr: Širina modula

en: Modules
sr: Moduli

en: Mouse Wheel Zoom
sr: Zumiranje točkićem na mišu

en: Move Item
sr: Премештање Ставке

en: Move Module
sr: Pomeri modul

en: Move Row
sr: Pomeri red

en: Move Section
sr: Pomeri odeljak

en: Moved
sr: Преселио

en: Name
sr: Ime

en: Name Field
sr: Polje za ime

en: Navigation Arrows
sr: Strelice navigacije

en: New Bar Counter
sr: Nova traka za brojanje

en: New Category Name
sr: Ново Име Категорије

en: New Comment Title
sr: Naslov novog komentara

en: New Field
sr: Novo polje

en: New Layout
sr: Novi raspored

en: New Message From %1$s%2$s
sr: Nova poruka od %1$s%2$s

en: New Module
sr: Novi modul

en: New Pin
sr: Nova čioda

en: New Pricing Table
sr: Novi cenovnk

en: New Project
sr: Нови Пројекат

en: New Row
sr: Novi red

en: New Section
sr: Novi odeljak

en: New Slide
sr: Novi slajd

en: New Social Network
sr: Nova društvena mreža

en: New Tab
sr: Nova kartica

en: New Tag Name
sr: Ново Име Ознаке

en: New Template Settings
sr: Podešavanja novog predloška

en: New Video
sr: Novi video

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Noviji komentari  <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newsletter Button
sr: Taster biltena

en: Newsletter Description
sr: Opis biltena

en: Newsletter Fields
sr: Polja biltena

en: Newsletter Form
sr: Obrazac za prijavljivanje na bilten

en: Next
sr: Даље

en: Next Entries &raquo;
sr: Sledeći unosi &raquo;

en: Next Link
sr: Sledeća veza

en: Next Link Arrow
sr: Strelica za sledeću vezu

en: Next Link Text
sr: Tekst sledeće veze

en: No
sr: Ne

en: No Animation
sr: Bez animacije

en: No Comments
sr: Nema komentara

en: No File Selected
sr: Datoteka nije izabrana

en: No available options for this configuration.
sr: Nema slobodnih opcija za ovu konfiguraciju.

en: No results found
sr: Nije pronađen nijedan rezultat

en: Nonce failed
sr: Перверзњак не могу да

en: Nonce failed.
sr: Перверзњак не могу.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
sr: Napomena: Imenovanje vaše vidžet oblasti "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" će prouzrokovati konflikte sa ovom temom

en: Note: this process cannot be undone.
sr: Beleška: ovaj process se ne može opozvati.

en: Nothing found
sr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found in Trash
sr: Ništa nije pronađeno u Korpi za otpatke

en: Number
sr: Broj

en: Number Counter
sr: Brojač oblika broja

en: Number Counter Title
sr: Naslov brojevnog brojača

en: Numbers
sr: Brojevi

en: Off
sr: Isključeno

en: Offset Number
sr: Brojni nedostatak

en: Ok
sr: U redu

en: Old Price
sr: Stara cena

en: On
sr: Uključeno

en: Once set, a goal that has been placed inside a split testing subject cannot be moved outside the split testing subject. You can end your split test and start a new one if you would like to make this change.
sr: Jednom namešten, cilj je postavljen unutar subjekta split testiranja i ne može biti pomeren izvan subjekta split testiranja. Možete da okončate vaš split test i započnete novi ako želite da napravite ovu promenu.

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
sr: Само прикажи иконицу када је курсор миша за %1$s

en: Onsale
sr: Na rasprodaji

en: Open
sr: Otvori

en: Open In Lightbox
sr: Otvori u fascikli

en: Open Toggle
sr: Otvori preklopnik

en: Open Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja otvorenog preklopnika

en: Open Toggle Text Color
sr: Boja teksta otvorenog preklopnika

en: Open in Lightbox
sr: Otvori u Lajtboksu

en: Order By
sr: Sortiraj prema

en: Orientation
sr: Orijentacija

en: Our Team
sr: Naš tim

en: Outset
sr: Sa spoljašnje strane

en: Overlay
sr: Preklapanje

en: Overlay Icon
sr: Ikona koja preklapa

en: Overlay Icon Color
sr: Boja preklapajuće ikone

en: Padding
sr: Unutrašnja margina

en: Page
sr: Страна

en: Page Dual Sidebars
sr: Stranica sa bočnim trakama na obe strane

en: Page Fullwidth
sr: Stranica pune širine

en: Page Left Sidebar
sr: Stranica sa levom bočnom trakom

en: Page Options
sr: Параметри Странице

en: Page Right Sidebar
sr: Stranica sa desnom  bočnom trakom

en: Page Settings
sr: Podešavanja stranice

en: Pagenavi
sr: Navigacija po stranici

en: Pagination Active Page
sr: Numerisanje aktivne stranice

en: Parallax Effect
sr: Paralaksa efekat

en: Parallax Method
sr: Paralaksa metod

en: Parallax method
sr: Paralaksa efekat

en: Parent Category
sr: Родитељска Категорија

en: Parent Category:
sr: Родитељска Категорија:

en: Parent Tag
sr: Родитељска Ознака

en: Parent Tag:
sr: Родитељска Ознака:

en: Password
sr: Šifra

en: Paste
sr: Убаците

en: Paste After
sr: Убаците Након

en: Pause Video
sr: Pauziraj video

en: Per
sr: Po

en: Percent
sr: Procenat

en: Percent Container
sr: Kontejner procenata

en: Percent Sign
sr: Znak za procente

en: Percent Text
sr: Tekst procenata

en: Percentage Color
sr: Boja procenata

en: Person
sr: Osoba

en: Phone
sr: Telefon

en: Phone View
sr: Telefonski prikaz

en: Pin
sr: Zakačka

en: Pin Settings
sr: Podešavanja čiode

en: Placeholder Color
sr: Boja držača mesta

en: Placeholder Text
sr: Tekst čuvara mesta

en: Play Button
sr: Taster za reprodukovanje

en: Play Icon Color
sr: Boja ikone za reprodukovanje

en: Player Buttons
sr: Tasteri plejera

en: Player Sliders
sr: Klizači plejera

en: Player Sliders Current
sr: Trenutni klizači plejera

en: Player Timer
sr: Merač plejera

en: Please enter first name
sr: Молимо вас, унесите име

en: Please increase your PHP Memory Limit to 128M. You can return the value to default via the Divi Theme Options in the future
sr: Povećajte vaše PHP memorijsko ograničenje na 128M. Ubuduće možete vratiti vrednost na podrazumevajuću preko opcija Divi teme

en: Please refresh the page and try again.
sr: Osvežite stranicu i pokušajte ponovo

en: Please select at least 1 tab to save
sr: Izaberite najmanje jednu karticu za čuvanje

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
sr: Молимо вас да проверите поља испод да бисте били сигурни да сте унели тачну информацију.

en: Please, fill in the following fields:
sr: Molimo Vas da popunite u sledećim oblastima:

en: Please, fix the following errors:
sr: Popravite sledeće greške:

en: Plugin Options
sr: У Опцијама Плугин

en: Portability
sr: Prenosivost

en: Portfolio
sr: Portfelj

en: Portfolio 1 Column
sr: Portfelj sa jednom kolonom

en: Portfolio Filters
sr: Filteri portfolija

en: Portfolio Fullwidth Carousel
sr: Portfelj sa panoom sa slikama pune širine

en: Portfolio Fullwidth Grid
sr: Portfelj pune širine tipa koordinantne mreže

en: Portfolio Grid
sr: Portfellj tipa koordinantne mreže

en: Portfolio Image
sr: Slika portfolija

en: Portfolio Item
sr: Stavka portfolija

en: Portfolio Pagination
sr: Numerisanje stranica portfolija

en: Portfolio Post Meta
sr: Opisni tekst portfolija

en: Portfolio Title
sr: Naslov portfelja

en: Portrait Border Radius
sr: Radijus ivice portreta

en: Portrait Height
sr: Visina portreta

en: Portrait Image URL
sr: URL portretne slike

en: Portrait Width
sr: Širina portreta

en: Position
sr: Pozicija

en: Post Meta
sr: Meta podaci objave

en: Post Navigation
sr: Navigacija objave

en: Post Slider
sr: Klizač saobjavama

en: Post Title
sr: Naslov objave

en: Posts Number
sr: Broj objava

en: Posts by %s
sr: Objavio %s

en: Predefined Layouts
sr: Unapred definisani rasporedi

en: Prev
sr: Пред

en: Preview
sr: Pregled

en: Previous
sr: Претходних

en: Previous Link
sr: Prethodna veza

en: Previous Link Arrow
sr: Strelica za prethodnu vezu

en: Previous Link Text
sr: Tekst prethodne veze

en: Price
sr: Cena

en: Pricing Button
sr: Taster za kupovinu

en: Pricing Content
sr: Sadržaj cenovnika

en: Pricing Heading
sr: Podnaslov važećeg cenovnika

en: Pricing Item
sr: Stavka cenovnika

en: Pricing Subtitle
sr: Podnaslov cenovnika

en: Pricing Table
sr: Cenovnik

en: Pricing Table Settings
sr: Podešavanja cenovnika

en: Pricing Tables
sr: Cenovnici

en: Pricing Title
sr: Naslov cenovnika

en: Pricing Top
sr: Vrh cenovnika

en: Proceed
sr: Nastavi

en: Product
sr: Proizvod

en: Product Category
sr: Категорија Производа

en: Product Features
sr: Karakteristike proizvoda

en: Project
sr: Пројекат

en: Project Categories
sr: Категорија Пројекта

en: Project Category
sr: Категорија Пројекта

en: Project Extended
sr: Prošireni projekat

en: Project Extended 2
sr: Prošireni projekat 2

en: Project Tag
sr: Пројекат Ознака

en: Project Tags
sr: Ознаке Пројекта

en: Projects
sr: Пројекти

en: Promo Button
sr: Taster

en: Promo Description
sr: Opis

en: Promo Title
sr: Promotivni naslov

en: Publish
sr: Objavi

en: Quote Icon
sr: Ikona za citat

en: Quote Icon Color
sr: Boja ikone citata

en: Random
sr: Nasumično

en: Rating
sr: Rejting

en: Read More Button
sr: Taster Opširnije

en: Read more
sr: Сазнајте више

en: Reading Rate
sr: Stopa čitanja

en: Reads
sr: Očitavanja

en: Recent Products
sr: Skorašnji proizvodi

en: Redirect To The Current Page
sr: Preusmeri na trenutnu stranicu

en: Redirect URL
sr: Adresa za preusmeravanje

en: Redirect users after successful form submission.
sr: Preusmeri korisnike nakon uspešnog podnošenja obrasca.

en: Redo
sr: Поново

en: Refresh Stats
sr: Osveži statistiku

en: Regular
sr: Obično

en: Reload The Builder
sr: Osveži izgrađivač

en: Remove Border Separator
sr: Ukloni ivični razdelnik

en: Remove Featured Table Drop Shadow
sr: Ukloni padajuću senku sa istaknute tabele

en: Remove Inner Shadow
sr: Ukloni unutrašnju senku

en: Remove Module
sr: Ukloni modul

en: Remove Space Below The Image
sr: Ukloni prostor ispod slike

en: Remove the connection
sr: Уклањање везе

en: Removed
sr: Уклонити

en: Removing connection...
sr: Уклањање везе...

en: Rename
sr: Преименујте

en: Renamed
sr: Преименована

en: Replace existing content.
sr: Zameni postojeći sadržaj.

en: Replace the existing content with loaded layout
sr: Zameni postojeći sadržaj novim rasporedom

en: Reply
sr: Odgovori

en: Reply Button
sr: Taster odgovor

en: Required Field
sr: Traženo polje

en: Reset Roles
sr: Ресет Улога

en: Resize Modal
sr: Promeni veličinu modala

en: Ridge
sr: Ispupčene

en: Right
sr: Desno

en: Right To Left
sr: Od desne ka levoj strani

en: Rounded Rectangle
sr: Zaobljeni pravougaonik

en: Row
sr: Red

en: Row Settings
sr: Podešavanja reda

en: Rows
sr: Redovi

en: Sale Badge Color
sr: Boja značke za rasprodaju

en: Sale Products
sr: Proizvodi na rasprodaji

en: Sales
sr: Prodaja

en: Sales Page
sr: Stranica za prodaju

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save & Add To Library
sr: Sačuvaj i dodaj u biblioteku

en: Save & Exit
sr: Sačuvaj i izađi

en: Save And Add To Library
sr: Sačuvaj i dodaj u biblioteku

en: Save Changes
sr: Sačuvaj promene

en: Save Divi Roles
sr: Сачувај Диви Улога

en: Save Draft
sr: Sačuvaj nacrt

en: Save Module To Library
sr: Sačuvaj modul u biblioteku

en: Save Row To Library
sr: Sačuvaj red u biblioteku

en: Save Section To Library
sr: Sačuvaj odeljak u biblioteku

en: Save To Library
sr: Sačuvaj u biblioteku

en: Save as Draft
sr: Sačuvaj kao nacrt

en: Save as Global
sr: Sačuvaj kao globalni

en: Save as Global Item
sr: Sačuvaj kao globalnu stavku

en: Save as Global:
sr: Sačuvaj kao globalni:

en: Save to Library
sr: Sačuvaj u biblioteku

en: Save winner as global item (selected subject will be synced and your global item will be updated in the Divi Library)
sr: Sačuvajte pobednika kao globalnu stavku (odabrani subjekat će se sinhronizovati i vaša globalna stavka će se ažurirati u Divi biblioteci)

en: Save winner as non-global item (selected subject will no longer be a global item and your changes will not modify the global item)
sr: Sačuvajte pobednika kao ne-globalnu stavku (odabrani subjekat neće više biti globalna stavka i vaše promene neće izmeniti globalnu stavku)

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvajte vašu važeću stranicu u Divi biblioteku, zarad kasnije upotrebe.

en: Saved Module
sr: Сачувана Модул

en: Saved Row
sr: Сачуване Линије

en: Saved Section
sr: Спасао Одељку

en: Scope
sr: Obim

en: Scroll Down Button
sr: Taster klizača na dole

en: Scroll Down Icon Color
sr: Boja ikonice klizača nadole

en: Scroll Down Icon Size
sr: Veličina ikonice klizače nadole

en: Search
sr: Pretraga

en: Search Categories
sr: Претрага Категорија

en: Search Layouts
sr: Pretraži rasporede

en: Search Projects
sr: Претрага Пројеката

en: Search Tags
sr: Претрага По Таговима

en: Search for:
sr: Pretraži:

en: Sec
sr: Sek.

en: Second(s)
sr: Секунди(е)

en: Section
sr: Odeljak

en: Section Background Color
sr: Pozadinska boja odeljka

en: Section Settings
sr: Podešavanja odeljka

en: Sections
sr: Odeljci

en: See History
sr: Видети Историја

en: Select A Different Goal
sr: Izaberite drugačiji cilj

en: Select Color
sr: Izaberi boju

en: Select File To Import
sr: Izaberite datoteku za uvoz

en: Select Split Testing Goal
sr: Izaberite cilj split testiranja

en: Select Split Testing Subject
sr: Izaberite subjekat split testiranja

en: Select Split Testing Winner
sr: Izaberite pobednika split testiranja

en: Select Your Goal
sr: Odaberite vaš cilj

en: Select a Network
sr: Izaberi mrežu

en: Select a menu
sr: Izaberi meni

en: Select a menu that should be used in the module
sr: Izaberite meni koji bi trebalo koristiti u modulu

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
sr: Izaberite oblast vidžeta koju želite da prikažete. Možete formirati nove oblasti vidžeta unutar Izgledi > Vidžet kartica.

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
sr: Sačuvaj kategorij(u)e za novi predložak ili ukucaj novo ime (opcionalno)

en: Select how you would like to display the featured image in slides
sr: Izaberite kako biste voleli da vam se prikaže isitaknuta slika u klizačima

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
sr: Izaberite kategorije koje biste želeli da budu uključene u izvod.

en: Select the list
sr: Izaberi listu

en: Selective Sync
sr: Selektivna sinhronizacija

en: Separate Modal
sr: Razdvoj Modal

en: Service Provider
sr: Dobavljač usluga

en: Set As Audio for the module
sr: Postavi kao audio za modul

en: Set As Background
sr: Postavi kao pozadinu

en: Set As Background Video
sr: Postavi kao pozadinski video

en: Set As Image
sr: Postavi kao sliku

en: Set As Slide Image
sr: Postavi kao sliku slajda

en: Set As Video
sr: Postavi kao video

en: Set Winner Status
sr: Postavi pobednički status

en: Set image
sr: Postavi sliku

en: Settings
sr: Podešavanja

en: Settings Tabs
sr: Подешавања Картице

en: Settings Types
sr: Параметри Врсте

en: Shop
sr: Prodavnica

en: Shop Basic
sr: Prodavnica osnovnog tipa

en: Shop Extended
sr: Proširena prodavnica

en: Shortcode Conversions
sr: Konverzije kratkih kodova

en: Shortcode Tracking
sr: Praćenje kratkih kodova

en: Shortcode for Tracking:
sr: Kratki kod za praćenje:

en: Show
sr: Prikaži

en: Show Arrows
sr: Prikaži strelice

en: Show Author
sr: Prikaži autora

en: Show Bullet
sr: Prikaži tačke

en: Show Categories
sr: Prikaži kategorije

en: Show Circle Border
sr: Prikaži ivicu kruga

en: Show Comment Count
sr: Покажи Број Коментара

en: Show Comments Count
sr: Prikaži brojač komentara

en: Show Content
sr: Prikaži sadržaj

en: Show Controls
sr: Prikaži kontrole

en: Show Date
sr: Prikaži datum

en: Show Divider
sr: Prikaži razdelnik

en: Show Excerpt
sr: Prikaži izvod

en: Show Featured Image
sr: Prikaži istaknutu sliku

en: Show Image / Video On Mobile
sr: Prikaži sliku / video snimak na mobilnom uređaju

en: Show Image On Mobile
sr: Prikaži slike na mobilnom telefonu

en: Show Inner Shadow
sr: Prikaži unutrašnju senku

en: Show Meta
sr: Prikaži meta podatke

en: Show Pagination
sr: Prikaži numerisanje stranica

en: Show Post Categories
sr: Prikaži kategorije objave

en: Show Post Meta
sr: Prikaži meta objavu

en: Show Read More Button
sr: Prikaži dugme Pročitaj više

en: Show Scroll Down Button
sr: Prikaži taster klizača nadole

en: Show Slider Controls
sr: Prikaži kontrole klizača

en: Show Title
sr: Prikaži naslov

en: Show Title and Caption
sr: Prikaži naslov i natpis

en: Show author avatar
sr: Prikaži avatar autora

en: Show comments count
sr: Prikaži brojač komentara

en: Show reply button
sr: Prikaži taster za odgovor

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaš sadržaj na klizaču. Prikazivanje izvoda će prikazati samo tekst izvoda.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaše objave na osnovnoj stranici. Prikazivanjem izvoda će se prikazati samo tekst izvoda.

en: Sidebar
sr: Bočna traka

en: Skype Button Action
sr: Скипе Дугме Акција

en: Slide
sr: Slajd

en: Slide Active Controller
sr: Upravljač aktivnog slajda

en: Slide Arrows
sr: Strelice slajda

en: Slide Button
sr: Taster slajda

en: Slide Controllers
sr: Kontroleri slajda

en: Slide Description
sr: Opis slajda

en: Slide Description Container
sr: Prevuci kontejner opisa

en: Slide Image
sr: Slika slajda

en: Slide Image Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje slike slajda

en: Slide Settings
sr: Podešavanja slajda

en: Slide Title
sr: Naziv slajda

en: Slide Video
sr: Video slajda

en: Slider
sr: Klizač

en: Slider Arrows
sr: Strelice klizača

en: Slider Arrows Color
sr: Boja strelica klizača

en: Slider Controls
sr: Kontrole klizača

en: Slider Controls Color
sr: Boja kontrola klizača

en: Smartphone
sr: Pametni telefon

en: Snap to Left
sr: Prikači nalevo

en: Social Follow
sr: Pratioci na društvenim mrežama

en: Social Icon
sr: Ikonica društvene mreže

en: Social Media Follow
sr: Ikonice za praćenje društvenih medija

en: Social Network
sr: Društvena mreža

en: Social Network Settings
sr: Podešavanja društvene mreže

en: Solid
sr: Puna ivica

en: Sort By Date
sr: Sortiraj prema datumu

en: Sort By Popularity
sr: Sortiraj prema popularnosti

en: Sort By Price: High To Low
sr: Sortiraj prema ceni: od skupljeg ka jeftinijem

en: Sort By Price: Low To High
sr: Sortiraj prema ceni: od jeftinijeg ka skupljem

en: Sort By Rating
sr: Sortiraj prema oceni

en: Specialty
sr: Posebno

en: Specialty Section
sr: Poseban odeljak

en: Splash Page
sr: Uvodna stranica

en: Split Test
sr: Split test

en: Split Testing
sr: Split testiranje

en: Split Testing Statistics
sr: Statistika split testiranja

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added
sr: Split testiranje zahteva najmanje dve varijacije subjekta. Ova varijacija ne može biti uklonjena dok se ne dodaju dodatne varijacije

en: Split testing requires at least 2 subject variations. This variation cannot be removed until additional variations have been added.
sr: Split testiranje zahteva najmanje dve varijacije subjekta. Ova varijacija ne može biti uklonjena dok se ne dodaju dodatne varijacije.

en: Standard
sr: Standardni

en: Standard Section
sr: Standardni odeljak

en: State
sr: Stanje

en: Statistics are being collected
sr: Statistika se prikuplja

en: Statistics are still being collected for this time frame
sr: Statistika se i dalje vodi za ovaj vremenski okvir

en: Stats refresh interval
sr: Interval osveženja statistike

en: Stats will be displayed upon sufficient data collection
sr: Statistika će se prikazati na osnovu  dovoljno prikupljenih podataka

en: Stays
sr: Ostanci

en: Step 1:
sr: Prvi korak:

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
sr: Корак 2: ставите у поље код пријављивања и кликните на дугме "Направи везу" дугме:

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
sr: Statične slike ne mogu biti generisane sa ovog video servisa i/ili ovog video formata.

en: Sub-Menus Open
sr: Podmeniji se otvaraju

en: Subhead
sr: Odeljak

en: Subhead Font Color
sr: Boja fonta podnaslova

en: Subhead Styling
sr: Stil podnaslova

en: Subheader
sr: Podnaslov

en: Subheading Text
sr: Tekst podnaslova

en: Subject
sr: Subjekat

en: Submit
sr: Prosledi

en: Submit Button
sr: Taster za prosleđivanje

en: Submit Comment
sr: Prosledi komentar

en: Submit a Comment
sr: Prosledi komentar

en: Subscribe
sr: Pretplatite se

en: Subscribed - look for the confirmation email!
sr: Pretplaćen – proverite e-poruku za potvrđivanje!

en: Subtitle
sr: Podnaslov

en: Success Message
sr: Uspešna poruka

en: Summary &amp; Data
sr: Rezime i podaci

en: Tab
sr: Kartica

en: Tab Settings
sr: Podešavanja kartice

en: Table Header Background Color
sr: Pozadinska boja zaglavlja tabele

en: Tablet View
sr: Tabletski prikaz

en: Tabs
sr: Kartice

en: Tabs Content
sr: Sadržaj kartica

en: Tabs Controls
sr: Postavke kartica

en: Tags
sr: Ознаке

en: Template Name
sr: Ime predloška

en: Template Type
sr: Tip predloška

en: Testimonial
sr: Svedočanstva

en: Testimonial Author
sr: Autor izjavnog teksta

en: Testimonial Description
sr: Opis izjavnog teksta

en: Testimonial Meta
sr: Meta podaci izjavnog teksta

en: Testimonial Portrait
sr: Portret izjavnog teksta

en: Text
sr: Tekst

en: Text & Logo Orientation
sr: Orijentacija teksta i logotipa

en: Text Background Color
sr: Boja pozadine teksta

en: Text Color
sr: Boja teksta

en: Text Max Width
sr: Текст Макс Ширина

en: Text Orientation
sr: Orijentacija teksta

en: Text Overlay Border Radius
sr: Radijus ivice preklapajućeg teksta

en: Text Overlay Color
sr: Boja preklapajućeg teksta

en: Text Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje teksta

en: Textarea
sr: Prostor za tekst

en: Thanks for contacting us
sr: Hvala što ste nas kontaktirali

en: The Divi Builder
sr: Divi izrađivač

en: The Divi Builder has been updated, however your browser is loading an old cached version of the builder. Loading old files can cause the builder to malfunction.
sr: Divi izgrađivač je ažuriran, međutim vaš pregledač učitava staru cache verziju izgrađivača. Učitavanje starih datoteka može da prouzrokuje loše funkcionisanje izgrađivača.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key inside the Divi Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sr: Modul mapa koristi API Google mape i zahteva ispravni Google API ključ kako bi funkcionisao. Pre korišćenja modula mape, uverite se da ste dodali svoj API ključ u Divi panel za opcije teme. Saznajte više o tome kako da napravite svoj Google API ključ <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.

en: The Skype account name.
sr: Скипе име налога.

en: The URL for this social network link.
sr: URL veze za ovu društvenu mrežu.

en: The section should have at least one row.
sr: Sekcija bi trebalo da sadrži najmanje jedan red.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
sr: Naslov vašeg blurb teksta će biti podebljan ispod vaše blurb slike.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
sr: Naslov će biti korišćen u okviru tastera za karticu za ovu karticu.

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
sr: Naslov preklopnika će se pojaviti iznad sadržaja i kad je preklopnik zatvoren.

en: Theme Customizer
sr: Program za prilagođavanje tema

en: Theme Options
sr: Опције Теме

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
sr: Ovo kontroliše smer animacije.

en: This controls the how your text is aligned within the module.
sr: Ovo kontroliše način na koji je vaš tekst poravnat u okviru modula.

en: This controls the orientation of the image within the module.
sr: Ovo kontroliše orijentaciju slike unutar modula.

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
sr: Ovo definiše alternativni tekst slike. Kratki opis vaše slike može ovde biti postavljen.

en: This defines the HTML Title text.
sr: Ovo definiše HTML tekst naslova.

en: This element cannot be used as a your split testing goal. Please select a different module, or section.
sr: Ovaj elemenat ne može biti korišćen kao vaš cilj split testiranja. Izaberite drugačiji modul ili sekciju.

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
sr: То је датум одбројавање одбројавање. Ваш тајмер са седиштем на ваша подешавања временске зоне у вашем <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>

en: This is the title displayed for the countdown timer.
sr: Ovo je naslov prikazan za sat za odbrojavanje.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
sr: Ova opcija će pokriti interfejs plejera na glavnom video zapisu. Ova slika može biti ili otpremljena u svakom video podešavanju ili automatski generisana od strane Divi.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr: Ova objava je zaštićena lozinkom. Unesite lozinku  da biste videli komentare.

en: This row cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ovaj red ne može biti dupliran jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti duplirani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: This row cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ovaj red ne može biti uklonjen jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti obrisani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: This section cannot be duplicated because it contains a split testing goal. Goals cannot be duplicated. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ova sekcija ne može biti duplirana jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti duplirani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: This section cannot be removed because it contains a split testing goal. Goals cannot be deleted. You must first end your split test before performing this action.
sr: Ova sekcija ne može biti uklonjena jer sadrži cilj split testiranja. Ciljevi ne mogu biti obrisani. Da biste izveli ovu akciju, morate prvo da okončate split test.

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
sr: Ovo podešavanje vam dozvoljava da uključite ili isključite strelice za navigaciju.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vašeg sadržaja. Vaš sadržaj može biti ili vertikalno centriran ili poravnat do dna.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vaše slike slajda. Vaša slika može biti ili vertikalno postavljena, ili poravnana na dno vašeg slajda.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će vam dozvoliti da izaberete da koristite kontrole trake sa sličicama ispod klizača ili tačkastu navigaciju na dnu klizača.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
sr: Ovo podešavanje će učiniti vaše strelice klizača ili svetlim ili tamnim.

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
sr: Ovo podešavanje će učiniti vaše kontrole klizača ili svetlim ili tamnim. Kontrole klizača su ili strelice na traci sa sličicama ili krugovi u tačkastoj navigaciji.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti kružne tastere na dnu klizača.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti istaknutu sliku u klizaču.

en: This setting will turn on and off the meta section.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti meta odeljak.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti strelice za navigaciju.

en: This setting will turn on and off the read more button.
sr: Ovo podešavanje će aktivirati i deaktivirati dugme Pročitaj više.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
sr: Ova podešavanja uključuju i isključuju liniju razdelnika od jednog piksela, ali ne utiču na visinu razdelnika.

en: This will adjust the alignment of the module text.
sr: Ovo će podesiti poravnanje teksta modula.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
sr: Ovo će podesiti boju linije razdelnika veličine jednog piksela.

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
sr: Ovo će prilagoditi boju praznog prostora u traci (trenutno siva).

en: This will change the fill color for the bar.
sr: Ovo će izmeniti unutrašnju boju trake.

en: This will change the icon color.
sr: Ovo će promeniti boju ikone.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sr: Ovo će promeniti oznaku modula u izrađivaču, zarad lake identifikacije.

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
sr: То ће омогућити да промените ознаку линије у Буилдер за лакше идентификације, када се срушио.

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
sr: Ovo će promeniti oznaku odeljka u izgrađivaču za lakšu identifikaciju kada se sruši.

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
sr: То ће довести до промене ознака слајда у строителе за лаку идентификацију.

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
sr: Ovo će izmeniti oznaku video zapisa u izrađivaču, zarad lakše identifikacije.

en: This will control how your blurb text is aligned.
sr: Ovo će kontrolisati na koji način je vaš blurb tekst poravnat.

en: This will disable the module on selected devices
sr: Ovo će deaktivirati modul na izabranim uređajima.

en: This will turn thumbnails on and off.
sr: Ovim ćete isključiti ili uključiti sličice.

en: Thumbnail Item
sr: Sličica

en: Thumbnail Overlay Color
sr: Preklapajuća boja sličice

en: Timer Section
sr: Odeljak vremenskog brojača

en: Title
sr: Naslov

en: Title Font Color
sr: Boja fonta naslova

en: Title Styling
sr: Stil naslova

en: Title displayed above the portfolio.
sr: Naslov prikazan iznad portfelja

en: Title/Meta Background Image
sr: Pozadinska slika naslova

en: Title: a-z
sr: Naziv: a-z

en: Title: z-a
sr: Naziv: z-a

en: Toggle
sr: Preklopnik

en: Toggle Content
sr: Sadržaj preklopnika

en: Toggle Divi Builder
sr: Пребацивање Диви Градитељ

en: Toggle Icon
sr: Ikona preklopnika

en: Toggle Title
sr: Naslov preklopnika

en: Toggle between the various blog layout types.
sr: Šaltajte između različitih vrsta rasporeda blogova.

en: Top
sr: Vrh

en: Top Center
sr: На Врху У Центру

en: Top Left
sr: На Врху Са Леве Стране

en: Top Padding
sr: Gornja unutrašnja margina

en: Top Rated Products
sr: Najbolje ocenjeni proizvodi

en: Top Right
sr: Врх Десно

en: Top To Bottom
sr: Od vrha ka dnu

en: Total
sr: Ukupno

en: Transparent Background Color
sr: Prozirna boja pozadine

en: True Parallax
sr: Istinski Paralaksa efekat

en: Turn comment count on and off.
sr: Заузврат Број коментара on и off.

en: Turn on or off the author link.
sr: Uključi ili isključi vezu autora.

en: Turn pagination on and off.
sr: Uključi i isključi numerisanje stranica.

en: Turn project titles on or off.
sr: Uključite ili isključite naslove projekata.

en: Turn the captcha on or off using this option.
sr: Uključi ili isključi Captcha koristeći ovu opciju.

en: Turn the category links on or off.
sr: Uključi ili isključi veze kategorija.

en: Turn the date display on or off.
sr: Uključite ili isključite ekran sa datumom.

en: Turn the date on or off.
sr: Uključi ili isključi datum.

en: Turned Off
sr: Isključeno

en: Turned On
sr: Uključeno

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
sr: Претварајући ово ће аутоматски клизна наставити када пређете мишем.

en: Turning this on will exclude Pages from search results
sr: Uključivanjem ovoga izuzeće se stranice iz rezultata pretrage

en: Turning this on will exclude Posts from search results
sr: Uključivanjem ovoga izuzeće se objave iz rezultata pretrage

en: Turning this on will hide the Search button
sr: Uključivanje ovoga će sakriti dugme za pretragu

en: Twitter Profile Url
sr: Twitter profil URL

en: Type
sr: Tip

en: Type the Redirect URL
sr: Ukucaj adresu za preusmeravanje

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
sr: Ukucaj poruku koju želiš da bude prikazana posle uspešnog podnošenja obrasca. Ostavi prazno za podrazumevanu vrednost

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
sr: Ukucajte tekst koji želite da koristite kao čuvar mesta za polje pretrage.

en: URLs Open
sr: Način otvaranja URLs

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
sr: Не могу да цопи/пасте процес због недоступности у спремиште localstorage функцију у вашем претраживачу. Молимо вас, користите последњи модеран бровсер (Цхроме, Фирефок или Сафари) за обављање цопи/пасте процес

en: Unauthorized Action
sr: Neovlašćena akcija

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
sr: Неовлашћеног приступа. Приказ није доступан споља %1$s.

en: Undo
sr: Ундо

en: Unit
sr: Jedinica

en: Unlock
sr: Откључавање

en: Unlock Module
sr: Откључавање Модул

en: Unlock Row
sr: Унлоцк Рядок

en: Unlock Section
sr: Отворите Одељак

en: Unlocked
sr: Откључана

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Divi Builder at this time.
sr: Nesačuvane izmene će se izgubiti ako napustite Divi izgrađivač u ovom trenutku.

en: Update Category
sr: Ажурирање Категорије

en: Update Gallery
sr: Ažuriraj galeriju

en: Update Tag
sr: Ажурирање Ознака

en: Upgrade
sr: Ažuriraj

en: Upgrade WordPress
sr: Ažurirajte Vordpres

en: Upload
sr: Otpremi

en: Upload a video
sr: Otpremi video

en: Upload an audio file
sr: Otpremi audio datoteku

en: Upload an image
sr: Otpremi sliku

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
sr: Otpremi sliku da biste je prikazali na vrhu vašeg blurb teksta.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
sr: Otpremite ovde .WEBM verziju vašeg video zapisa. Svi otpremljeni video zapisi treba da budu i u .MP4 i u .WEBM formatima da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
sr: Otpremite vašu željenu sliku ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete preko vašeg video zapisa. Možete takođe iz vašeg video zapisa generisati i fotografiju bez pokreta.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
sr: Otpremite vašu željenu sliku, ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
sr: Otpremite vašu željenu sliku, ili ukucajte URL  slike koju biste voleli da koristite kao pozadinu za klizač.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
sr: Otpremite vaš željeni video u .MP4 formatu ili ukucajte URL video zapisa koji biste želeli da prikažete.

en: Upon ending your split test, you will be asked to select which subject variation you would like to keep. Remaining subjects will be removed.
sr: Nakon završetka vašeg split testa bićete upitani koju varijantu subjekta biste želeli da sačuvate. Preostali subjekti će biti uklonjeni.

en: Upwards
sr: Nagore

en: Url
sr: URL

en: Url Opens
sr: URL otvaranja

en: Use Background Color
sr: Koristi boju pozadine

en: Use Background Overlay
sr: Koristi pozadinsko preklapanje

en: Use Border
sr: Koristi ivicu

en: Use Custom Gutter Width
sr: Користите Прилагођене Ширина Олука

en: Use Custom Styles for %1$s
sr: Користите прилагођене стилове за %1$s

en: Use Custom Width
sr: Koristi prilagođenu širinu

en: Use Default Editor
sr: Koristi podrazumevani uređivač

en: Use Dot Navigation
sr: Koristi tačkastu navigaciju

en: Use Dropshadow
sr: Koristi padajuću senku

en: Use Focus Border Color
sr: Koristi boju ivice za polje na koje se kliknulo

en: Use Grayscale Filter
sr: Koristi filter skale sivih tonova

en: Use Icon
sr: Koristi ikonu

en: Use Icon Font Size
sr: Koristi veličinu fonta ikone

en: Use Parallax Effect
sr: Koristi Paralaksa efekat

en: Use Parallax effect
sr: Koristi Paralaksa efekat

en: Use Percentages
sr: Koristi procente

en: Use Post Excerpt if Defined
sr: Koristi delove odlomaka ako je definisano

en: Use Text Background Color
sr: Koristi pozadinsku boju teksta

en: Use Text Overlay
sr: Koristi preklapanje teksta

en: Use The Divi Builder
sr: Koristi Divi izrađivač

en: Use Thumbnail Track
sr: Koristi traku sa sličicama

en: Use Visual Builder
sr: Koristi vizuelni izgrađivač

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
sr: Koristite birač boja da biste izabrali boju pozadine za ovaj modul.

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za pozadinsko preklapanje.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za preklapajući tekst.

en: Username
sr: Korisničko ime

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
sr: Користећи Диви улогу уредника, можете да ограничите врсте акција које се могу предузети на Уордпресс корисника различитих улога. То је одличан начин да се ограничи функција на располагању за Своје клијенте или позвани аутори, како би се осигурало да они само имају потребне опције на располагању за њих.

en: Vertically Centered
sr: Vertikalno pozicioniran

en: Video Icon
sr: Ikona video snimka

en: Video MP4/URL
sr: Video MP4 URL

en: Video Settings
sr: Podešavanja za video

en: Video Slider
sr: Video klizač

en: Video Webm
sr: .WEBM  video datoteka

en: View Layout
sr: Prikaži raspored

en: View Project
sr: Врста Пројекта

en: View Split Testing Stats
sr: Pogledaj statistiku split testiranja

en: View Stats
sr: Vidi statistiku

en: Visibility
sr: Vidljivost

en: Visible
sr: Vidljivo

en: Visual
sr: Vizuelno

en: Website Field
sr: Polje za veb lokaciju

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
sr: Kada se aktivira, pozadinska boja se dodaje iza teksta klizača da bi mogao bolje da se čita na vrhu pozadinske slike.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
sr: Kada se aktivira, prilagođena preklapajuća boja će biti dodata iznad vaše pozadinske slike i iza sadržaja vašeg klizača.

en: Widget
sr: Vidžet

en: Widget Area
sr: Oblast vidžeta

en: Widget Name
sr: Ime vidžeta

en: Yes
sr: Da

en: You are using an outdated version of WordPress. Please upgrade.
sr: Koristite zastarelu verziju Vordpresa. Ažurirajte je.

en: You are using an outdated version of the theme. The latest version is %1$s
sr: Trenutno koristite zastarelu verziju teme. Najnovija verzija je %1$s

en: You are using the %1$s plugin. We recommend clearing the plugin cache after updating your theme.
sr: Trenutno koristite %1$s dodatnu komponentu. Preporučujemo da obrišete cache dodatne komponente nakon ažuriranja vaše teme.

en: You are using third party plugins. Try disabling each plugin to see if one is causing a conflict.
sr: Trenutno koristite nezavisne dodatne komponente. Pokušajte da onemogućite svaku dodatnu komponentu kako biste videli da li neka od njih uzrokuje problem.

en: You cannot add global modules into global sections or rows
sr: Ne možete da dodate globalne module u globalne sekcije ili redove

en: You cannot add global rows into global sections
sr: Ne možete da dodate globalne redove u globalne odeljke

en: You cannot clear your layout while a split testing is running. Please end your split test before clearing your layout.
sr: Ne možete da obrišete ovaj raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You cannot import or export a layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da uvezete ili da izvezete raspored dok radi split test. Privedite vaš split test kraju i onda probajte ponovo.

en: You cannot load a new layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da učitate novi raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You cannot save layout while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate raspored dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You cannot save this module while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovaj modul dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You cannot save this row while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovaj red dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You cannot save this section while a split test is running. Please end your split test and then try again.
sr: Ne možete da sačuvate ovu sekciju dok je split testiranje u toku. Ugasite vaš split test i onda pokušajte ponovo.

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
sr: Trenutno nemate nijedan projekat dodeljen kategoriji.

en: You do not have permission to edit the module, row or section in this split test.
sr: Nemate odobrenje da vršite izmene na modulu, redu ili sekciji ovog split testa.

en: You do not have permission to perform this task.
sr: Немате дозволу за обављање овог задатка.

en: You do not have permission to unlock this module.
sr: Немате дозволу за откључавање овај модул.

en: You do not have permission to unlock this row.
sr: Немате дозволу за откључавање ову линију.

en: You do not have permission to unlock this section.
sr: Немате дозволу за откључавање у овом одељку.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
sr: Nemate dovoljno dozvola da biste izvezli sadržaj ove lokacije.

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
sr: Немате довољно дозвола за приступ подешавањима

en: You entered the wrong number in captcha.
sr: Uneli ste pogrešan broj u polje za potvrdni kod.

en: You have WP_DEBUG enabled. Please disable this setting in wp-config.php
sr: Omogućen vam je WP_DEBUG. Onemogućite ovo podešavanje u wp-config.php

en: You have activated the Divi Leads Split Testing System. Using split testing, you can create different element variations on your page to find out which variation most positively affects the conversion rate of your desired goal. After closing this window, please click on the section, row or module that you would like to split test.
sr: Aktivirali ste Divi sistem split testiranja. Koristeći split testiranje, možete stvoriti različite varijacije elemenata na vašoj stranici da biste saznali koja varijacija najpozitivnije utiče na stopu konverzije vašeg željenog cilja. Nakon što zatvorite prozor, kliknite na sekciju, red ili modul koji biste voleli da testirate pomoću split testiranja.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
sr: Još uvek niste sačuvali nijednu stavku u vašu Divi biblioteku. Jednom kada stavka bude sačuvana u vašu biblioteku, pojaviće se ovde zarad lakog korišćenja.

en: You need to select a split testing goal first.
sr: Morate prvo da izaberete cilj split testiranja.

en: You need to select a split testing subject first.
sr: Morate prvo da izaberete subjekat split testiranja.

en: You were using global item as split testing winner. Consequently, you have to choose between:
sr: Koristili ste globalnu stavku kao pobednika split testiranja. Shodno tome, morate da birate između:

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
sr: Samo što niste ažurirali grobalni modul. Ova promena će biti primenjena na sve stranice gde koristite ovaj modul. Pritisnite U REDU ako želite da ažurirate ovaj modul.

en: Your comment is awaiting moderation.
sr: Vaš komentar čeka moderaciju.

en: Your memory limit can't be changed automatically
sr: Vaše ograničenje memorije ne može biti automatski promenjeno

en: Your memory limit has been increased
sr: Vaše ograničenje memorije je povećano

en: Zoom Icon Color
sr: Boja ikone za zumiranje

en: Zoom Out
sr: Umanji

en: by
sr: od strane

en: by %s
sr: od strane %s

en: comments
sr: Komentari

en: default
sr: podrazumevana vrednost

en: facebook
sr: Facebook

en: loading...
sr: Učitava se...

en: no
sr: нема

en: not Global
sr: Ne globalni

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
sr[0]: %s Komentar
sr[1]: %s Komentari
sr[2]: %s Komentari

en: on %1$s at %2$s
sr: na %1$s u %2$s

en: on Desktop
sr: na desktopu

en: on Phone
sr: na telefonu

en: on Tablet
sr: na tabletu

en: px
sr: pikseli

en: read more
sr: opširnije

en: read more...
sr: opširnije...

en: yes
sr: да

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sr: немате довољно дозвола за приступ овој страници
