LearnDash LMS v1.4.0 - en to nl translation catalogue (217 entries)

en:  . Points:
nl: .Punten:

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
nl: karakters. De meeste zoekmachines gebruiken een maximum van %s karakters voor de %s.

en:  on
nl: op

en:  out of
nl: van

en:  question(s)
nl: vraag

en: % Replies
nl: % berichten

en: -- Select A Certificate --
nl: --Selecteer een certificaat--

en: -- Select A Lesson --
nl: --Selecteer een hoofdstuk--

en: 1 Reply
nl: 1 bericht

en: <b>Shortcode Options</b><p>You may use shortcodes to customize the display of your certificates. Provided is a built-in shortcode for displaying user information.</p><p><b>[usermeta]</b><p>This shortcode takes a parameter named field, which is the name of the user meta data field to be displayed.</p><p>Example: <b>[usermeta field="display_name"]</b> would display the user's Display Name.</p><p>See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">the full list of available fields here</a>.</p>
nl: <b>Shortcode opties<b><p>Je kunt shortcodes gebruiken om je certificaten aan te passen. Er bevindt zich een ingebouwde shortcode om deelnemersinformatie te tonen.</p><p><b>[usermeta]</b><p>Deze shortcode neemt een parameter genaamd veld, welke is de naam van de deelnemers meta data veld welke getoond wordt. </p><p>Voorbeeld: <b>[usermeta field="display_name"]</b> zal de deelnemers Display Name tonen.</p><p>See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">de volledige lijst van geschikbare veld hier</a>.</p>

en: <br /><br />Go back to
nl: <br /><br />Ga terug naar

en: <br />Output path:
nl: <br />Output pad:

en: <h4>You have taken the following quizzes</h4>
nl: <h4>Je hebt de volgende toetsen gemaakt<h4>

en: <strong>Error: Directory not found.</strong><br /><br />Path:
nl: <strong>Fout: Directory niet gevonden.</strong><br /><br />Pad:

en: <strong>Generating completed successfully.</strong><br /><br />Post/Page title:
nl: <strong>Het maken volledig gelukt.</strong><br /><br />Bericht/Paginatitel:

en: About %s
nl: Over %s

en: Access list for courses.
nl: Toegangslijst voor alle modules.

en: Access to certificate page is disallowed.
nl: Toegang naar de certificatenpagina is niet toegestaan.

en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

en: Advanced Quiz
nl: Gevordende toets

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
nl: Er zijn geen resultaten gevonden. Doe een nieuwe zoekopdracht.

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Assigned Group(s) :
nl: Groepen:

en: Associated Certificate
nl: Aanverwant certificaat

en: Associated Lesson
nl: Aanverwant hoofdstuk

en: Back Button Text
nl: Tekst voor de knop om terug te gaan

en: Beginner
nl: Onvoldoende

en: Certificate Threshold
nl: Certificaten

en: Certificates
nl: Certificaten

en: Check Answer Text
nl: Controleer de antwoorden

en: Check My Answer!
nl: Controleer mijn antwoord!

en: Check to enable the PayPal sandbox.
nl: Klik om de PayPal sandbox in te schakelen.

en: Choose the sort order of lessons in this course.
nl: Kies een manier voor de sorteervolgorde van de hoofdstukken te bepalen.

en: Choose the sort order.
nl: Kies de sorteervolgorde.

en: Click Here to Continue
nl: Klik hier om verder te gaan

en: Click for Help!
nl: Klik hier voor hulp!

en: Click the Export button below to export the transaction list.
nl: Klik de onderstaande export knop om de transactielijst te exporteren.

en: Complete Your Purchase
nl: Rond je aankoop af

en: Completed
nl: Afgerond

en: Completion Responses
nl: Voltooiing van de reacties

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Correct Response Message
nl: Bericht voor een juist antwoord

en: Course Access List
nl: Module toevoegingslijst

en: Course Info
nl: Informatie over de module

en: Course Information
nl: Informatie over de module

en: Course Materials
nl: Gebruikte materiaal in de module

en: Course Price
nl: Prijs voor de module

en: Course Progress Bar
nl: Voortgang van de module

en: Course Status:
nl: Status van de module:

en: Course progress details:
nl: Details van de voortgang van de module:

en: Courses
nl: Modules

en: Date
nl: Datum

en: Descending
nl: Aflopend

en: Disable Lesson Progression
nl: Uitschakeling van de hoofdstuk progressie

en: Disable Next
nl: Uitschakeling Volgende

en: Disable Responses
nl: Uitschakeling van de mogelijkheid van reacties

en: Disable responses.
nl: Uitschakeling van de mogelijkheid van reacties

en: Disable the feature that allows attempting lessons only in allowed order.
nl: Uitschakeling van de functie welke het toestaat de hoofdstukken in een bepaalde volgende te volgen.

en: Disable the next option.
nl: Uitschaking van de volgende mogelijkheid.

en: Disabled Quiz Message
nl: Sta toetsbericht niet toe

en: Display this text on the start button for the quiz
nl: Toon deze tekst van de startknop van de toets

en: Displays a list of %s
nl: Toon een lijst van %s.

en: Edit
nl: Pas aan

en: Edit %s
nl: Wijzig %s

en: Enable completion responses.
nl: Uitschakelen van voltooiing van reacties

en: Enter the URL used for IPN notifications.
nl: Voer een URL welke gebruikt wordt voor IPN notificaties.

en: Enter the URL used for completed purchases (typically a thank you page).
nl: Voer de URL in welke gebruikt kan worden voor volledige aankopen (een bedankpagina).

en: Enter the URL used for purchase cancellations.
nl: Voer de URL welke gebruikt wordt om aankoop te niet te doen.

en: Enter the currency code for transactions.
nl: Voer hier de valutacode voor transacties in.

en: Enter the number of posts to display per page.
nl: Voer het aantal berichten dat je per pagina wilt tonen in.

en: Enter your PayPal email here.
nl: Voeg hier je PayPal email toe.

en: Enter your country code here.
nl: Voer hier je landcode in

en: Expert
nl: Zeer goed

en: Export &raquo;
nl: Exporteer &raquo;

en: Export Quiz Data &raquo;
nl: Exporteer deelnemersdata van de toets &raquo;

en: Export User Course Data &raquo;
nl: Exporteer deelnemersdata van de module &raquo;

en: Featured post
nl: Bericht

en: Filename
nl: Naam van het document

en: Files you have uploaded
nl: Bestanden die u hebt geupload

en: Forced Lesson Timer
nl: Timer voor de hoofdstukken

en: Get Started!
nl: Starten!

en: In Progress
nl: Wel gestart en nog niet afgerond

en: Incorrect Response Message
nl: Bericht voor een onjuist toets antwoord.

en: Initiate
nl: Voldoende

en: Intermediate
nl: Goed

en: Join
nl: Registreren

en: Knowledge Level 1
nl: Kennisniveau 1

en: Knowledge Level 2
nl: Uitstekend

en: Knowledge Level 3
nl: Kennisniveau 3

en: Knowledge Level 4
nl: Kennisniveau 4

en: Knowledge Level 5
nl: Kennisniveau 5

en: LearnDash - Course attempt and score information of users. Visible only to users logged in.
nl: LearnDash - Informatie over de modules en resultaten van de deelnemers. Dit is alleen zichtbaar voor ingelogde deelnemers.

en: LearnDash course progress bar
nl: LearnDash module voortgangsbalk

en: Leave a reply
nl: Laat een bericht achter

en: Lessons
nl: Hoofdstukken

en: Manage Course Associations
nl: Beheer module associaties

en: Mark Complete
nl: Klik hier indien je dit hoofdstuk hebt afgerond

en: Menu Order
nl: Menu volgorde

en: Message displayed for disabled quizzes.
nl: Getoonde bericht voor toetsen die niet beschikbaar zijn.

en: Message displayed for missing quizzes.
nl: Getoonde bericht voor de situatie dat er een toets niet aanwezig is.

en: Message text for a correct quiz response.
nl: Bericht voor een juist toets antwoord.

en: Message text for an incorrect quiz response.
nl: Tekst van het bericht voor een onjuist toets antwoord.

en: Minimum score required to award a certificate, between 0 and 1 where 1 = 100%.
nl: Minimum score welke vereist is om een certificaat te verkrijgen, tussen 0 en 1, waarbij 1 = 100%.

en: Minimum time a user has to spend on Lesson page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
nl: Minimum tijd welke een deelnemer kan besteden aan een hoofdstuk voordat het als afgerond wordt aangemerkt. Voorbeelden: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec

en: Missing Quiz Message
nl: Bericht voor de situatie dat er een toets niet aanwezig is.

en: Name for knowledge level 1 (from best to worst, 1 - 5)
nl: Naam voor kennisniveau 1 (van goed naar slecht, 1 - 5)

en: Name for knowledge level 2 (from best to worst, 1 - 5)
nl: Naam voor kennisniveau 2 (van goed naar slecht, 1 - 5)

en: Name for knowledge level 3 (from best to worst, 1 - 5)
nl: Naam voor kennisniveau 4 (van goed naar slecht, 1 - 5)

en: Name for knowledge level 4 (from best to worst, 1 - 5)
nl: Naam voor kennisniveau 4 (van goed naar slecht, 1 - 5)

en: Name for knowledge level 5 (from best to worst, 1 - 5)
nl: Naam voor kennisniveau 5 (van goed naar slecht, 1 - 5)

en: New %s
nl: Nieuw %s

en: Next >>
nl: Volgende >>

en: Next Lesson
nl: Volgend hoofdstuk

en: Next Question Text
nl: Tekst voor de volgende vraag

en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in de prullenbak

en: Not Started
nl: Nog niet gestart

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Number of repeats allowed for quiz
nl: Het aantal keren dat het toegestaan is een toets te maken

en: Optionally associate a quiz with a certificate.
nl: Maak optioneel een toets verwant aan een certificaat.

en: Optionally associate a quiz with a lesson.
nl: Optioneel maak een toets verwant aan een hoofdstuk.

en: Options Reset.
nl: Opties hersteld.

en: Options Updated.
nl: Opties gewijzigd.

en: Options for
nl: Opties voor

en: Options for course materials
nl: Opties voor het gebruikte materiaal in de module

en: Options for course price
nl: Opties voor de prijs van een module

en: Options for quiz
nl: Opties voor een toets

en: PRINT YOUR CERTIFICATE!
nl: Print je certificaat

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Parent %s
nl: Bovenstaand %s

en: Passing Percentage
nl: Slagingspercentage

en: Passing percentage required to pass the quiz (number only). e.g. 80 for 80%.
nl: Slagingspercentage welke vereist is om te slagen voor een toets (alleen getallen, geen percentageteken gebruiken).

en: PayPal Cancel URL
nl: PayPal wijzig URL

en: PayPal Country
nl: PayPal land

en: PayPal Currency
nl: PayPal valuta

en: PayPal Email
nl: PayPal email

en: PayPal Notify URL
nl: PayPal informatie URL

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Please go back and complete the previous lesson.
nl: Keer terug en maak het vorige hoofdstuk af.<br>

en: Please go back and complete the previous lesson.<br>
nl: Keer terug en maak het vorige hoofdstuk af.<br>

en: Post does not exist.
nl: Bericht bestaat niet

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: Previous Lesson
nl: Vorig hoofdstuk

en: Print Certificate
nl: Print certificaat

en: Quiz
nl: Toets

en: Quiz data was saved!
nl: Toetsgegevens zijn opgeslagen!

en: Quizzes
nl: Toetsen

en: Random Sort
nl: Willekeurige sortering

en: Random Sort Answers
nl: Willekeurige sortering van de antwoorden.

en: Random Sort Questions
nl: Willekeurige sortering van de vragen

en: Random sort answers option.
nl: Opties voor de wllekeurige sortering van de antwoorden.

en: Random sort option.
nl: Opties voor de willekeurige sortering.

en: Random sort questions option.
nl: Opties voor de wllekeurige sortering van de vragen.

en: Rank:
nl: Stand:

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Reset %s Settings to Defaults
nl: Herstel %s instellingen naar standaard

en: Search %s
nl: Zoek %s

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
nl: Veiligheidscontrole. Indien je een foutmelding ontvangt, log uit en keer terug in de WordPress

en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here.</a>
nl: Bekijk <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">de volledige lijst van beschikbare orderopties hier.</a>

en: Select Certificate
nl: Selecteer een certificaat

en: Select a Post to use as a Certificate For Quizzes.
nl: Selecteer een bericht om een certificaat voor toetsen te gebruiken.

en: Select a choice...
nl: Maak een keuze ...

en: Select an Advanced. Quiz, or build a Simple Quiz below. You can create an Advanced Quiz <a href="
nl: Selecteer een gevordende toets, of maak onderstaand een eenvoudige toets. Je kunt een gevordende toets maken <a href="

en: Shortcode Options
nl: Shortcode opties

en: Something went wrong, please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het nogmaals.

en: Sorry The requested quiz could not be found.
nl: Sorry. De verzochte toets kan niet worden gevonden.

en: Sorry. The requested quiz has been disabled.
nl: Sorry. De verzochte toets is uitgeschakeld.

en: Sort By
nl: Gesorteerd op

en: Sort Direction
nl: Sorteer volgorde

en: Sort Lesson By
nl: Sorteer hoofdstukken door

en: Sort Lesson Direction
nl: Sorteer hoofdstukken

en: Start Button Text
nl: Tekst van de startknop

en: Text displayed for back button.
nl: Getoonde tekst voor de knop om terug te gaan

en: Text displayed for check answer button.
nl: Getoonde tekst voor de knop om het antwoord te controleren.

en: Text displayed for next question button.
nl: Getoonde tekst voor de knop voor de volgende vraag.

en: Text displayed for your ranking prompt.
nl: Getoonde tekst voor je score.

en: Text displayed for your score prompt.
nl: Getoonde tekst voor je behaalde resultaat.

en: The buyer PayPal email is empty; please configure this in the plugin or use alternative payment gateway.
nl: De PayPal e-mail van de koper is leeg; configureer dit in de plugin of kies een andere betalingsmogelijkheid.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Deze invoer is opgeslagen in %1$s en tagged %2$s  op  %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This entry was posted in %1$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Deze invoer is opgeslagen in %1$s op %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This entry was posted on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Deze invoer is opgeslagen op %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This shortcode displays the users course progress and list of quiz scores.
nl: Deze shortcode toont de modulevoortgang van de deelnemers en een lijst met de resultaten van de toets.

en: This shortcode displays users progress bar for the course in any course/lesson/quiz pages.
nl: Deze shortcode toont de deelnemers voortgangsbalk voor de module in iedere module/hoofdstuk/toets pagina's.

en: This shortcode shows list of courses. You can use this short code on any page if you dont want to use the default /courses page. This short code can take following parameters:
nl: Deze shortcode toont een lijst van modules. Je kunt deze shortcode in iedere pagina gebruiken indien je niet de standaard/module pagina wilt gebruiken. Deze shortcode kan bestaan uit de volgende parameters:

en: This shortcode shows list of lessons. You can use this short code on any page. This short code can take following parameters: num, order, orderby, tag, tag_id. See [ld_course_list] above details on using the shortcode parameters.
nl: Deze shortcode toont de lijst met hoofdstukken. Je kunt deze shortcode op iedere pagina gebruiken. Deze shortcode kan de volgende parameters bevatten: num, order, orderby, tag, tag_id. Bekijk [ld_course_list] bovenstaande details voor het gebruik van de shortcode parameters.

en: This shortcode shows list of quizzes. You can use this short code on any page. This short code can take following parameters: num, order, orderby, tag, tag_id. See [ld_course_list] above details on using the shortcode parameters.
nl: Deze shortcode toont de lijst met toetsen. Je kunt deze shortcode op iedere pagina gebruiken. Deze shortcode kan de volgende parameters bevatten: num, order, orderby, tag, tag_id. Bekijk [ld_course_list] bovenstaande details voor het gebruik van de shortcode parameters.

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Transactions
nl: Transacties

en: Update Options
nl: Update opties

en: Upload Assignment
nl: Een document uploaden

en: Upload Image
nl: Upload een afbeelding

en: Use Default
nl: Gebruik standaard

en: Use PayPal Sandbox
nl: Gebruik PayPal Sandbox

en: View %s
nl: Bekijk %s

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle bericht op %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Bekijk alle berichten door %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: You are not allowed to access this file.
nl: Je hebt geen toegang tot dit bestand.

en: You are registered for the following courses
nl: Je bent geregistreerd voor de volgende modules

en: You have already taken this quiz $count times and may not take it again.
nl: Het is voor jou niet toegestaan de toets nogmaals te maken.

en: You may select a quiz above or edit your quiz below once this post is created. <b style="color:#f00;">All fields are required and MUST be filled in, or data will be lost</b>, quizzes are in multiple choice format.
nl: Je kunt bovenstaande toets selecteren of onderstaande toets wijzigen indien dit bericht eenmaal is gemaakt. <b style="color:#f00;">Alle velden zijn vereist en dienen ingevuld te worden. Indien dit niet het geval is gaat de data verloren</b>. Toetsen zijn in een multiple choice formaat.

en: You may use shortcodes to add information to any page/course/lesson/quiz. Here are built-in shortcodes for displaying relavent user information.
nl: Je kunt shortcodes gebruiken om informatie toe te voegen aan iedere pagina, module, hoofdstuk, toets. Hier staan shortcodes om relevante deelnemersinformatie te tonen.

en: Your Ranking Text
nl: De tekst voor de score.

en: Your Ranking:
nl: Je behaalde resultaat:

en: Your Score Text
nl: De tekst voor je behaalde resultaat

en: Your Score:
nl: Je behaalde resultaat:

en: limits the number of courses displayed. Example: <b>[ld_course_list num="10"]</b> shows 10 courses.
nl: beperkt het aantal getoonde modules. Voorbeeld: <b>[ld_course_list num="10"]</b> toont 10 module.

en: out of
nl: van

en: select
nl: selecteer

en: sets order of courses. Possible values: <b>DESC</b>, <b>ASC</b>. Example: <b>[ld_course_list order="ASC"]</b> shows courses in assending order.
nl: bepaalt de volgorde van de modules. Mogelijkheden: <b>DESC</b>, <b>ASC</b>. Voorbeeld: <b>[ld_course_list order="ASC"]</b> toont de modules in een oplopende volgorde.

en: sets what the list of ordered by. Example: <b>[ld_course_list order="ASC" orderby="title"]</b> shows courses in assending order by title.
nl: toont een lijst door wie wat besteld is. Voorbeeld:<b>DESC</b>, <b>ASC</b>. Voorbeeld: <b>[ld_course_list order="ASC"]</b> toont de modules in een oplopende volgorde.

en: show current user's courses. Example: <b>[ld_course_list mycourses="true"]</b> shows courses the current user has access to.
nl: toont modules met een ingesteld label. Voorbeeld:<b>[ld_course_list tag="math"]</b> toont modules welke een berekening bevatten.

en: shows courses with mentioned tag. Example: <b>[ld_course_list tag="math"]</b> shows courses having tag math.
nl: toont modules met een ingesteld label. Voorbeeld:<b>[ld_course_list tag="math"]</b> toont modules welke een berekening bevatten.

en: shows courses with mentioned tag_id. Example: <b>[ld_course_list tag_id="30"]</b> shows courses having tag with tag_id 30.
nl: toont modules met een ingesteld label. Voorbeeld:<b>[ld_course_list tag="math"]</b> toont modules welke een berekening bevatten.

en: steps
nl: Stappen

en: the settig panel</a>.
nl: het instellingenpaneel</a>.
