GigPress 2.0 - en to sk translation catalogue (255 entries)

en: Add a show
sk: Pridať show

en: Shows
sk: Ukazuje

en: Artists
sk: Umelci

en: Venues
sk: Miestach

en: Tours
sk: Zájazdy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import/Export
sk: Import a Export

en: You're using
sk: Používate

en: Like it?
sk: Ako to?

en: at
sk: v

en: Price
sk: Cena

en: Box office
sk: Pokladňa

en: Venue phone
sk: Miesto telefón

en: Notes
sk: Poznámky

en: Download iCal
sk: Stiahnuť iCal

en: Buy tickets
sk: Kúpiť lístky

en: Sold Out
sk: Vypredané

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Add to Google Calendar
sk: Pridať do Google kalendára

en: Displaying %s–%s of %s
sk: Zobrazenie %s – %s %s

en: Artist order updated.
sk: Umelec objednávky aktualizované.

en: Nothing to export.
sk: Nič vyvážať.

en: You are not authorized to do that. Try logging-in first.
sk: Nemáte oprávnenie na to. Zapisovanie do denníka-v najprv vyskúšať.

en: Update artist
sk: Aktualizácia umelec

en: or
sk: alebo

en: cancel
sk: zrušiť

en: Edit this artist
sk: Upraviť tento umelec

en: Sorry, but we had trouble loading that artist for editing.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale mali sme problémy s načítaním že umelec pre editáciu.

en: Add an artist
sk: Pridať umelec

en: Add artist
sk: Pridať umelec

en: Artist name
sk: Meno interpreta

en: Artist URL
sk: Umelec URL

en: All artists
sk: Všetci umelci

en: Note that you cannot delete an artist while they have shows in the database.
sk: Všimnite si, že nemôžete odstrániť umelec, zatiaľ čo majú ukazuje v databáze.

en: Number of shows
sk: Počet prezretí

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: No artists in the database
sk: Žiadne umelcov v databáze

en: We had trouble creating your new artist. Sorry.
sk: Mali sme problémy s vytvorením nového umelca. prepáč.

en: We had trouble creating your new venue. Sorry.
sk: Mali sme problémy s vytvorením svoje nové miesto. prepáč.

en: We had trouble creating your new tour. Sorry.
sk: Mali sme problémy s vytvorením svoje nové turné. prepáč.

en: We had trouble creating your Related Post. Sorry.
sk: Mali sme problémy s vytvorením súvisiace Post. prepáč.

en: You must select a venue.
sk: Musíte vybrať miesto.

en: You must select an artist.
sk: Musíte vybrať umelec.

en: You must enter an artist name.
sk: Musíte zadať mena interpreta.

en: You must enter a venue name.
sk: Musíte zadať názov miesta konania.

en: You must enter a city.
sk: Musíte zadať mesto.

en: You must enter a tour name.
sk: Musíte zadať názov tour.

en: That's not a valid date.
sk: To nie je platný dátum.

en: That's not a valid end date.
sk: To nie je platný koncový dátum.

en: Your show  on
sk: Vaša show na

en: was successfully added.
sk: bol úspešne pridaný.

en: Add a similar show
sk: Pridať podobné show

en: Edit the related post
sk: Upraviť súvisiace post

en: Something ain't right - try again?
sk: Niečo nie je pravdu - skúste to znova?

en: was successfully updated.
sk: bola úspešne aktualizovaná.

en: Show(s) successfully deleted.
sk: Show(s) sa úspešne odstránil.

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: We ran into some trouble deleting the show(s). Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy, odstránenie show(s). prepáč.

en: was successfully added to the database.
sk: bol úspešne pridaný do databázy.

en: Venue successfully deleted.
sk: Miesto bola úspešne odstránená.

en: We ran into some trouble deleting the venue. Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy, odstránenie miesto. prepáč.

en: Tour name successfully changed to
sk: Prehliadka názov úspešne zmenil

en: Tour successfully deleted.
sk: Prehliadka bola úspešne odstránená.

en: We ran into some trouble deleting the tour. Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy, odstránenie turné. prepáč.

en: successfully updated.
sk: úspešne aktualizované.

en: Artist successfully deleted.
sk: Umelec sa úspešne odstránil.

en: We ran into some trouble deleting the artist. Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy, odstránenie umelec. prepáč.

en: Show(s) successfully restored.
sk: Show(s) úspešne obnovená.

en: We ran into some trouble restoring your show(s). Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy, obnovenie vášho show(s). prepáč.

en: Tour successfully restored from the database.
sk: Služba úspešne obnovila z databázy.

en: We ran into some trouble restoring the tour. Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy obnovením turné. prepáč.

en: shows were skipped due to errors
sk: výstavy boli vynechané kvôli chybám

en: in
sk: v

en: on
sk: na

en: shows were skipped as they were deemed duplicates
sk: výstavy boli vynechané, ako oni boli považované za duplikáty

en: shows were successfully imported
sk: prehliadky boli úspešne importované

en: Sorry, but there was an error parsing your file. Maybe double-check your formatting and file type?
sk: Ospravedlňujeme sa, ale vyskytla chyba analýzy súboru. Možno dvojitý chcete skontrolovať vaše formátovanie a súbor typ?

en: Sorry, but there was an error uploading
sk: Ospravedlňujeme sa, ale tam bola chyba nahrávanie

en: All shows and tours in the trash have been permanently deleted.
sk: Všetky výstavy a výlety do Koša natrvalo odstránené.

en: We ran into some trouble emptying the trash. Sorry.
sk: Sme narazili na nejaké problémy s vyprázdnením Koša. prepáč.

en: All tours have been migrated into artists.
sk: Všetky Zájazdy sú migrované do umelcov.

en: There was an error migrating tours to artists. Sorry.
sk: Tam bola chyba migrácii výlety na umelcov. prepáč.

en: There were no tours to migrate.
sk: Neexistujú žiadne Zájazdy migrovať.

en: Upload a CSV (comma-separated values) file to import into your GigPress database.
sk: Nahrať súbor CSV (comma-separated values) importovať do databázy GigPress.

en: Please review the formatting specifications to save yourself headaches!
sk: Vykonajte revíziu formátovania špecifikácie ušetriť bolesť hlavy!

en: Include Related Post associations?
sk: Zahŕňajú súvisiace Post združenia?

en: Upload CSV
sk: Nahrať CSV

en: Download your complete show database as a CSV (comma-separated values) file, compatible with programs such as Microsoft Excel. This file is also suitable to import into another GigPress installation.
sk: Stiahnuť kompletný Zobraziť databázy ako súboru CSV (comma-separated values) kompatibilný s programami ako je napríklad Microsoft Excel. Tento súbor je tiež vhodný na import do iného GigPress inštalácie.

en: Export all artists
sk: Export všetkých umelcov

en: Export all tours
sk: Exportovať všetky Zájazdy

en: No tours in the database
sk: Žiadne Zájazdy v databáze

en: Export all dates
sk: Exportovať všetky dátumy

en: Export upcoming dates
sk: Export nadchádzajúce dni

en: Export past dates
sk: Export minulosti dátumy

en: Download CSV
sk: Stiahnuť CSV

en: <strong>Welcome to GigPress!</strong> Get started by adding your first show below. To display your shows, simply add the
sk: <strong>Vitajte na GigPress!</strong> Začnite tým, že pridá svoj prvý show nižšie. Vaše relácie zobrazíte jednoducho pridať

en: shortcode to any page or post.
sk: krátky na niektorú stránku alebo poštou.

en: Questions?  Please check out the
sk: Máte otázky?  Prosím, pozrite sa

en: documentation
sk: dokumentácia

en: and
sk: a

en: on the GigPress website. Enjoy!
sk: na internetovej stránke GigPress. Užite si!

en: Don't show this again
sk: Nezobrazovať tento znova

en: Sorry, but we had trouble loading that show for editing.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale mali sme problémy s načítaním tejto show pre editáciu.

en: Edit this show
sk: Upraviť túto show

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadny

en: This is a multi-day event
sk: To je Niekoľkodňová udalosť

en: End date
sk: Dátum ukončenia

en: Artist
sk: Umelec

en: Add a new artist
sk: Pridanie nového umelca

en: Venue
sk: Miesto konania

en: Add a new venue
sk: Pridať nové miesto

en: Select a venue
sk: Vyberte miesto

en: No venues in the database
sk: Žiadna miesta, kde v databáze

en: Venue name
sk: Miesto meno

en: Venue address
sk: Miesto konania adresa

en: Venue city
sk: Miesto mesto

en: Venue state/province
sk: Miesto kraja

en: Venue postal code
sk: Miesto a PSČ

en: Venue country
sk: Miesto krajiny

en: Venue website
sk: Miesto internetová prezentácia

en: Status
sk: Stav

en: Active
sk: Aktívne

en: Admittance
sk: Vstup

en: Not sure
sk: nie je to isté

en: include currency symbol
sk: zahŕňajú symbol meny

en: Ticket URL
sk: Lístok URL

en: Ticket phone
sk: Lístok telefón

en: External URL
sk: Externé URL

en: Use this space to list other bands, 'presented by' info, etc
sk: Toto miesto slúži na zoznam ďalšie kapely, "predložila" info, atď

en: Part of a tour?
sk: Súčasťou prehliadky?

en: No
sk: nie

en: Add a new tour
sk: Pridať nové turné

en: Tour name
sk: Názov Tour

en: Related post
sk: Súvisiace post

en: Add a new post
sk: Pridať nový príspevok

en: Related post title
sk: Súvisiace post titul

en: Available placeholders:
sk: K dispozícii zástupné symboly:

en: Publish now
sk: Zverejniť hneď

en: Publish on show date
sk: Publikovať na Zobraziť dátum

en: Update show
sk: Zobraziť Update

en: Add show
sk: Pridať Zobraziť

en: Full URL to your 'Upcoming Shows' page
sk: Celú adresu URL na stránku 'Nadchádzajúce ukazuje'

en: No upcoming shows message
sk: Žiadna správa ukazuje nadchádzajúce

en: No past shows message
sk: Bez minulosti ukazuje správu

en: User level required to use GigPress
sk: Užívateľskej úrovni povinní používať GigPress

en: Administrator
sk: Správca

en: Author
sk: Autor

en: Contributor
sk: Prispievateľ

en: Short date format
sk: Krátky formát dátumu

en: Output
sk: Výstup

en: Long date format
sk: Dlhý formát dátumu

en: Time format
sk: Formát času

en: Here's some documentation on date and time formatting
sk: Tu je nejaké podklady o dátumu a času formátovaniu

en: I use a 24 hour clock
sk: Používam 24 hodinový

en: Artist label
sk: Umelec štítok

en: Tour label
sk: Turistická značka

en: External link label
sk: Externý odkaz štítok

en: Age restrictions
sk: Vekové obmedzenia

en: A pipe-separated list of available age restrictions.
sk: Potrubia-oddelený zoznam dostupných vekové obmedzenia.

en: Related posts
sk: Súvisiace príspevky

en: Display gig info in related posts
sk: Info zobrazenie koncert v súvisiace príspevky

en: before the post content
sk: pred post obsah

en: after the post content
sk: po post obsah

en: using <code>[gigpress_related_shows]</code>
sk: pomocou <code>[gigpress_related_shows]</code>

en: If a gig has a related post, that gig's details will appear at the specified position in that post.
sk: Ak koncert súvisiace post, že koncert Podrobnosti objaví na zadanú pozíciu v tej pošte.

en: Related show heading
sk: Zobraziť súvisiace položky

en: This appears before the gig details in your related post.
sk: To sa objaví pred koncert detaily súvisiace post.

en: Related posts category
sk: Kategórie súvisiace príspevky

en: Automatically create a related post for every new show I enter.
sk: Automaticky vytvoriť súvisiace post v každej novej show zadám.

en: When creating related posts, put them in this category
sk: Pri vytváraní súvisiace príspevky, dať ich do tejto kategórie

en: Exclude this category from my normal post listings.
sk: Vylúčiť túto kategóriu inzerát bežnou poštou.

en: Related posts linking
sk: Súvisiace príspevky, ktoré odkazujú

en: Place a link to each show's related post in the following fields
sk: Miesto odkaz na každú Zobraziť súvisiaci post v týchto oblastiach

en: City
sk: Mesto

en: Related post phrase
sk: Súvisiace post frázy

en: This appears in your shows listing.
sk: To sa objaví v vaše relácie výpis.

en: Artist URLs
sk: Umelec URL

en: Link artist names to their URLs.
sk: Mená interpretov odkaz na ich adresy URL.

en: Make the GigPress RSS feed auto-discoverable.
sk: GigPress RSS feed, aby auto-zistiteľná.

en: Show RSS and iCal subscription links.
sk: Zobraziť RSS a iCal predplatné odkazy.

en: Note that the FeedBurner FeedSmith plugin will kill your GigPress RSS and iCal feeds, but the FD FeedBurner plugin will not.
sk: Všimnite si, že FeedBurner FeedSmith plugin zabije GigPress RSS a informačné kanály iCal, ale FD FeedBurner plugin nebude.

en: RSS/iCal feed title
sk: RSS/iCal názov informačného kanála

en: Country display
sk: Krajina displeja

en: Display country column.
sk: Zobrazenie krajiny stĺpca.

en: Use full country names.
sk: Použiť názvy plný krajín.

en: Link behaviour
sk: Odkaz správanie

en: Open external links in new windows.
sk: Otvoriť externé odkazy v nových oknách.

en: Load jQuery into my theme.
sk: Zaťaženie jQuery do moja téma.

en: Uncheck this if you have a hard-coded link to the jQuery library in your theme.
sk: Zrušte začiarknutie políčka to, ak máte prednastavené odkaz do knižnice jQuery na vaše tému.

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Disable the default GigPress CSS.
sk: Zakázať predvolené GigPress CSS.

en: Disable the default GigPress JavaScript.
sk: Zakázať predvolené GigPress JavaScript.

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: All
sk: Všetky

en: Upcoming
sk: Nadchádzajúce

en: Past
sk: Minulosti

en: View all artists
sk: Zobraziť všetkých umelcov

en: View all tours
sk: Zobraziť všetky výlety

en: View all venues
sk: Zobraziť všetkých miestach

en: Descending
sk: Zostupne

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Country
sk: Krajiny

en: Tour
sk: Prehliadka

en: Copy
sk: Kópia

en: Sorry, no shows to display based on your criteria.
sk: Ospravedlňujeme sa, žiadne ukazuje na zobrazenie založené na kritériách.

en: Trash selected shows
sk: Kôš vybraných ukazuje

en: You have
sk: Máte

en: shows
sk: ukazuje

en: tours
sk: Zájazdy

en: in your trash
sk: v váš Kôš

en: Take out the trash now
sk: Teraz uzavrieť koša

en: A tour is simply a named collection of shows that you want to group together.
sk: Prehliadka je jednoducho pomenovanú kolekciu ukazuje, ktoré chcete zoskupiť.

en: Update tour
sk: Aktualizácia tour

en: Edit this tour
sk: Upraviť tento výlet

en: Sorry, but we had trouble loading that tour for editing.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale mali sme problémy s načítaním že zájazd pre editáciu.

en: Add a tour
sk: Pridať prehliadku

en: Add tour
sk: Pridať tour

en: All tours
sk: Všetky Zájazdy

en: Note that deleting a tour will <strong>NOT</strong> delete the shows associated with that tour.
sk: Všimnite si, <strong>že odstránením turné sa odstránia ukazuje priradený že turné</strong>.

en: Sorry, but we had trouble loading that venue for editing.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale mali sme problémy s načítaním mieste pre editáciu.

en: Edit this venue
sk: Upraviť toto miesto

en: Add an venue
sk: Pridať miesto

en: Update venue
sk: Aktualizácia miesto

en: Add venue
sk: Pridať miesto

en: All venues
sk: Všetkých miestach

en: Note that you cannot delete a venue while it has shows in the database.
sk: Všimnite si, že nemôžete odstrániť miesto, aj keď má relácie v databáze.

en: Name
sk: meno

en: Address
sk: Adresa

en: Phone
sk: Telefón

en: Time
sk: Čas

en: Admission
sk: Prijatie

en: Select Month
sk: Vybrať mesiac

en: Select Year
sk: Vyberte rok

en: List upcoming GigPress shows
sk: Zobrazuje zoznam pripravovaných GigPress

en: Title
sk: Názov

en: Display upcoming shows
sk: Zobraziť nadchádzajúce koncerty

en: Display today's shows
sk: Zobrazí dnešný

en: Display past shows
sk: Uplynulých ukazovali

en: Number of shows to list
sk: Počet ukazuje zoznam

en: Only display shows from this artist
sk: Iba displej ukazuje z tohto umelca

en: Only display shows from this tour
sk: Iba displej ukazuje z tohto turné

en: Only display shows from this venue
sk: Iba displej ukazuje z tohto miesta

en: Group by artist
sk: Zoskupiť podľa interpreta

en: Ignored when filtering by artist, tour, or venue.
sk: Ignorované pri filtrovanie umelec, turné alebo miesto.

en: Order artists alphabetically
sk: Objednať umelcov abecedne

en: Order artists by custom order
sk: Poradie umelcov tým vlastné poradie

en: Ignored when not grouping by artist.
sk: Ignorované pri nie zoskupovaní podľa interpreta.

en: Group by tour
sk: Zoskupiť podľa tour

en: Show RSS and iCal feeds
sk: Zobraziť RSS a informačné kanály iCal

en: Link text
sk: Text odkazu

en: This phrase is used to link to the page specified in your GigPress settings. (Leave blank to disable this link.)
sk: Tento výraz sa používa na prepojenie na stránku špecifikovanými v tvojich nastaveniach GigPress. (Nechajte prázdne, ak chcete zakázať tento odkaz.)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa
