GigPress - en to pl translation catalogue (246 entries)

en: <strong>Welcome to GigPress!</strong> Get started by adding your first show below. To display your shows, simply add the
pl: <strong>Witaj w GigPress!</strong> Rozpocznij dodając poniżej twój pierwszy występ. Aby wyświetlić twoje występy po prostu dodaj

en: A pipe-separated list of available age restrictions.
pl: Etykiety dot. ograniczń wiekowych przedzielone pionową linią.

en: A tour is simply a named collection of shows that you want to group together.
pl: Trasa to po prostu zbiór występów, które chcesz zgrupować razem.

en: Actions
pl: Operacje

en: Active
pl: Aktywny

en: Add a new artist
pl: Dodaj nowego artystę.

en: Add a new post
pl: Dodaj nowy wpis

en: Add a new tour
pl: Dodaj nową trasę

en: Add a new venue
pl: Dodaj nowe miejsce

en: Add a show
pl: Dodaj występ

en: Add a tour
pl: Dodaj trasę koncertową

en: Add an artist
pl: Dodaj nowego artystę

en: Add an venue
pl: Dodaj miejsce

en: Add artist
pl: Dodaj artystę

en: Add show
pl: Dodaj występ

en: Add to Google Calendar
pl: Dodaj do kalendarza Google

en: Add tour
pl: Dodaj trasę

en: Add venue
pl: Dodaj miejsce

en: Address
pl: Adres

en: Admission
pl: Wstęp

en: Admittance
pl: Wstęp

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Age restrictions
pl: Ograniczenia wiekowe

en: All
pl: Wszystkie

en: All artists
pl: Wszysy artyści

en: All shows and tours in the trash have been permanently deleted.
pl: Wszystkie występy i koncerty oraz kosz zostały całkowicie usunięte.

en: All tours
pl: Wszystkie trasy

en: All tours have been migrated into artists.
pl: Wszystkie trasy zostały przypisane artystom.

en: All venues
pl: Wszystkie miejsca

en: Artist
pl: Artysta

en: Artist label
pl: Określenie dla artysty

en: Artist name
pl: Imię artysty

en: Artist order updated.
pl: Zaktualizowano kolejność artystów.

en: Artist successfully deleted.
pl: Usunięto dane artysty.

en: Artists
pl: Artyści

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Author
pl: Autor

en: Automatically create a related post for every new show I enter.
pl: Automatycznie stwórz powiązany wpis do każdego występu jaki dodam.

en: Available placeholders:
pl: Dostępne tokeny

en: Box office
pl: Kasa biletowa

en: Buy tickets
pl: Kup bilety

en: Cancelled
pl: Odwołane

en: City
pl: Miasto

en: Contributor
pl: Współtwórca

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Country
pl: Państwo

en: Country display
pl: Wyświetlanie kraju

en: Date
pl: Data

en: Delete
pl: Usuń

en: Descending
pl: Malejąco

en: Disable the default GigPress CSS.
pl: Wyłącz domyślny arkusz CSS GigPressa.

en: Disable the default GigPress JavaScript.
pl: Wyłącz domyślne skrypty JavaScript GigPressa.

en: Display country column.
pl: Wyświetl kolumnę kraju.

en: Display gig info in related posts
pl: Wyświetl informacje o koncertach w powiązanych wpisach.

en: Display today's shows
pl: Pokaż dzisiejsze występy

en: Display upcoming shows
pl: Pokaż nadchodzące występy

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl: Wyświetlono %s&#8211;%s z %s

en: Don't show this again
pl: Nie pokazuj tego ponownie

en: Download CSV
pl: Pobierz CSV

en: Download iCal
pl: Pobierz iCal

en: Download your complete show database as a CSV (comma-separated values) file, compatible with programs such as Microsoft Excel. This file is also suitable to import into another GigPress installation.
pl: Pobierz twoją kompletną bazę danych w postaci pliku CSV (comma-separated values), odczytywanego m.in. przez program Microsoft Excel. Ten plik pozwala zaimportować/przenieść dane do innej instalacji GigPressa.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit the related post
pl: Edytuj powiązany wpis

en: Edit this artist
pl: Edytuj tego artystę

en: Edit this show
pl: Edytuj ten występ

en: Edit this tour
pl: Edytuj tę trasę

en: Edit this venue
pl: Edytuj to miejsce

en: Editor
pl: Edytor

en: End date
pl: Data końcowa

en: Exclude this category from my normal post listings.
pl: Wyłącz tę kategorię z listy moich wpisów.

en: Export all artists
pl: Eksportuj wszystkich artystów

en: Export all dates
pl: Eksportuj wszystkie dane

en: Export all tours
pl: Eksportuj wszystkie trasy

en: Export past dates
pl: Eksportuj przeszłe wydarzenia

en: Export upcoming dates
pl: Eksportuj nadchodzące wydarzenia

en: Full URL to your 'Upcoming Shows' page
pl: Pełny adres URL do strony o twoich 'Nadchodzących Występach'

en: Group by artist
pl: Grupuj wg artystów

en: Group by tour
pl: Grupuj wg trasy

en: Here's some documentation on date and time formatting
pl: Tutaj znajdziesz dokumentację dotyczącą formatowania daty i czasu

en: I use a 24 hour clock
pl: Używam zegara 24 godz.

en: If a gig has a related post, that gig's details will appear at the specified position in that post.
pl: Jeżeli występ ma powiązany wpis to szczegóły tego występu pojawią w określonej wyżej pozycji.

en: Ignored when filtering by artist, tour, or venue.
pl: Ignorowane podczas filtrowania artystów, tras i/lub miejsc

en: Ignored when not grouping by artist.
pl: Pomijany jeżeli nie grupowany wg artysty.

en: Import/Export
pl: Importuj/Exportuj

en: Like it?
pl: Lubisz to?

en: Link behaviour
pl: Zachowanie linka

en: Link text
pl: Tekst linka

en: List upcoming GigPress shows
pl: Pokaż nadchodzace występy

en: Load jQuery into my theme.
pl: Załaduj biblioteke jQuery do mojego motywu.

en: Long date format
pl: Format długiej daty

en: Make a donation
pl: Przekaż darowiznę

en: Make the GigPress RSS feed auto-discoverable.
pl: Uczyń kanał GigPress RSS automatycznie wykrywalnym.

en: Name
pl: Nazwa

en: No
pl: Nie

en: No artists in the database
pl: Brak artystów w bazie danych

en: No past shows message
pl: Brak informacji o przeszłych występach

en: No tours in the database
pl: Brak tras w bazie danych

en: No upcoming shows message
pl: Brak informacji o nadchodzących występach

en: No venues in the database
pl: Brak miejsc w bazie danych

en: None
pl: Żaden

en: Not sure
pl: Nie wiem

en: Note that deleting a tour will <strong>NOT</strong> delete the shows associated with that tour.
pl: Pamiętaj, że usunięcie trasy <strong>NIE</strong> spowoduje usnięcia występów związanych z tą trasą.

en: Note that the FeedBurner FeedSmith plugin will kill your GigPress RSS and iCal feeds, but the FD FeedBurner plugin will not.
pl: Pamiętaj, że wtyczka FeedBurner FeedSmith usunie kanał GigPress RSS i iCal. Natomiast wtyczka FD FeedBurner nie zrobi tego.

en: Note that you cannot delete a venue while it has shows in the database.
pl: Pamiętaj, że nie możesz usunąć miejsca, z którym powiązane są występy.

en: Note that you cannot delete an artist while they have shows in the database.
pl: Pamiętaj, że nie możesz usunąć artysty, którego występy są w bazie danych.

en: Notes
pl: Notatki

en: Nothing to export.
pl: Brak danych do eksportu.

en: Number of shows
pl: Liczba występów

en: Number of shows to list
pl: Liczba występów do wyświetlenia

en: Only display shows from this artist
pl: Wyświetl tylko występy tego artysty

en: Only display shows from this tour
pl: Wyświetl tylko wsytepy z tej trasy

en: Only display shows from this venue
pl: Wyświetl tylko występy z tego miejsca

en: Open external links in new windows.
pl: Otwieraj zewnętrzne linki w nowym oknie.

en: Order artists alphabetically
pl: Porządkuj artystów alfabetycznie

en: Order artists by custom order
pl: Uporządkuj artystów w dowolnej kolejności

en: Output
pl: Wyjście

en: Part of a tour?
pl: Część trasy?

en: Past
pl: Przeszłe

en: Phone
pl: Telefon

en: Place a link to each show's related post in the following fields
pl: Dodaj link do każdego wpisu powiązanego z występem w następujących polach

en: Please review the formatting specifications to save yourself headaches!
pl: Aby oszczędzić sobie bólu głowy zapoznaj się proszę ze specyfikacją dot. formatowania.

en: Price
pl: Cena

en: Publish now
pl: Publikuj teraz

en: Publish on show date
pl: Publikuj w dniu występu

en: Questions?  Please check out the
pl: Pytania? Proszę sprawdzić

en: RSS/iCal feed title
pl: Tytuł kanału RSS/iCal

en: Related post
pl: Powiązane wydarzenie

en: Related post phrase
pl: Określenie "powiązany wpis"

en: Related post title
pl: Informacja o powiązanych wpisach

en: Related posts
pl: Powiązane wpisy

en: Related posts category
pl: Kategoria powiązanych wpisów

en: Related posts linking
pl: Linki powiązanych wpisów

en: Related show heading
pl: Nagłówek powiązanych wpisów

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Select Month
pl: Wybierz miesiąc

en: Select Year
pl: Wybierz rok

en: Select a venue
pl: Wybierz miejsce

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Short date format
pl: Format krótkiej daty

en: Show RSS and iCal feeds
pl: Pokaż kanały RSS i iCal

en: Show RSS and iCal subscription links.
pl: Pokaż linki subskrypcjii RSS i iCal.

en: Show(s) successfully deleted.
pl: Występ(y) usunięto.

en: Show(s) successfully restored.
pl: Występy zostały odnowione.

en: Shows
pl: Występy

en: Sold Out
pl: Wysprzedane

en: Something ain't right - try again?
pl: Coś jest nie tak - spróbować jeszcze raz?

en: Sorry, but there was an error parsing your file. Maybe double-check your formatting and file type?
pl: Niestety wystąpił błąd podczas parsowania twojego pliku. Sprawdź ponownie formatowanie i typ pliku.

en: Sorry, but there was an error uploading
pl: Przepraszamy, pojawił się błąd podczas wysyłania

en: Sorry, but we had trouble loading that artist for editing.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas ładowania artysty do edycji.

en: Sorry, but we had trouble loading that show for editing.
pl: Niestety wystąpił problem podczas ładowania występu do edycji.

en: Sorry, but we had trouble loading that tour for editing.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas ładowania trasy do edycji.

en: Sorry, but we had trouble loading that venue for editing.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas ładowania meijsca do edycji.

en: Sorry, no shows to display based on your criteria.
pl: Przepraszamy ale nie możemy znaleźć występów wg twoich kryteriów.

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Take out the trash now
pl: Opróżnij kosz

en: That's not a valid date.
pl: To nie jest poprawna data.

en: That's not a valid end date.
pl: To nie jest prawidłowa data zakończenia.

en: There was an error migrating tours to artists. Sorry.
pl: Podczas migracji tras artystów wystąpił błąd.

en: There were no tours to migrate.
pl: Brak tras do migracji.

en: This appears before the gig details in your related post.
pl: To pojawi się przed szczegółami występu w powiązanym wpisie.

en: This appears in your shows listing.
pl: To zdanie pojawi się pod listą występów

en: This is a multi-day event
pl: To jest wydarzenie kilkudniowe

en: This phrase is used to link to the page specified in your GigPress settings. (Leave blank to disable this link.)
pl: Ta fraza jest używana do linkowania strony określonej w ustawieniach GigPressa. (Pozostaw puste by wyłączyć.)

en: Ticket URL
pl: Adres URL biletów

en: Ticket phone
pl: Telefon dot. biletów

en: Time
pl: Godzina

en: Time format
pl: Format daty

en: Title
pl: Tytuł

en: Tour
pl: Trasa

en: Tour label
pl: Określenie dla trasy

en: Tour name
pl: Nazwa trasy

en: Tour name successfully changed to
pl: Nazwa trasy została zmieniona na

en: Tour successfully deleted.
pl: Trasa została usunięta.

en: Tour successfully restored from the database.
pl: Trasa została z sukcesem odzyskana z bazy danych.

en: Tours
pl: Trasy

en: Trash selected shows
pl: Usuń wybrane trasy do kosza

en: Uncheck this if you have a hard-coded link to the jQuery library in your theme.
pl: Odznacz to, jeżeli twój motyw ma na stałe wpisaną ścieżkę do biblioteki jQuery.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Update artist
pl: Aktualizuj dane artysty

en: Update show
pl: Aktualizuj występ

en: Update tour
pl: Aktualizuj trasę

en: Update venue
pl: Aktualizuj miejsce

en: Upload CSV
pl: Wyślij CSV

en: Upload a CSV (comma-separated values) file to import into your GigPress database.
pl: Wyślij plik CSV by zaimportować dane do bazy danych GigPress.

en: Use full country names.
pl: Używaj pełnych nazw Państw.

en: Use this space to list other bands, 'presented by' info, etc
pl: Użyj tego miejsca by podać nazwy innych zespołów, informacji o promowaniu płyty, etc.

en: User level required to use GigPress
pl: Rola uzytkownika wymagana do obsługi GigPress

en: Venue
pl: Miejsce

en: Venue address
pl: Adres miejsca

en: Venue city
pl: Miasto dla wprowadzanego miejsca

en: Venue country
pl: Państwo wprowadzanego miejsca

en: Venue name
pl: Nazwa miejsca

en: Venue phone
pl: Telefon

en: Venue successfully deleted.
pl: Miejsce zostało usunięte.

en: Venue website
pl: Strona WWW miejsca

en: Venues
pl: Miejsca

en: View all artists
pl: Zobacz wszystkich artystów

en: View all tours
pl: Zobacz wszystkie trasy

en: View all venues
pl: Zobacz wszystkie miejsca

en: We had trouble creating your Related Post. Sorry.
pl: Mamy problem z dodaniem powiązanego wpisu. Przepraszamy.

en: We had trouble creating your new artist. Sorry.
pl: Mamy problem z dodaniem nowego artysty. Przepraszamy.

en: We had trouble creating your new tour. Sorry.
pl: Mamy problem z dodaniem nowej trasy. Przepraszamy.

en: We had trouble creating your new venue. Sorry.
pl: Pojawiły się problemy podczas dodawania nowego miejsca.

en: We ran into some trouble deleting the artist. Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas usuwania artysty.

en: We ran into some trouble deleting the show(s). Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas usuwania koncertu.

en: We ran into some trouble deleting the tour. Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas usuwania trasy.

en: We ran into some trouble deleting the venue. Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas usuwania artysty.

en: We ran into some trouble emptying the trash. Sorry.
pl: Wystapił błąd podczas opróżniania kosza.

en: We ran into some trouble restoring the tour. Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas odtwarzania trasy.

en: We ran into some trouble restoring your show(s). Sorry.
pl: Nieoczekiwane problemy podczas odtwarzania koncertu.

en: When creating related posts, put them in this category
pl: Twórz automatycznie powiązane wpisy w następującej kategorii

en: You are not authorized to do that. Try logging-in first.
pl: Nie masz potrzebnych uprawnień. Spróbuj się najpierw zalogować.

en: You have
pl: Masz

en: You must enter a city.
pl: Musisz podać miasto.

en: You must enter a tour name.
pl: Musisz podać nazwę trasy.

en: You must enter a venue name.
pl: Musisz podać nazwę miejsca.

en: You must enter an artist name.
pl: Musisz podać nazwę artysty.

en: You must select a venue.
pl: Musisz wybrać miejsce.

en: You must select an artist.
pl: Musisz wybrać artystę.

en: You're using
pl: Używasz

en: Your show  on
pl: Twój występ z

en: after the post content
pl: po zawartości wpisu

en: and
pl: i

en: at
pl: -

en: before the post content
pl: przed zawartością wpisu

en: cancel
pl: anuluj

en: documentation
pl: dokumentację

en: in
pl: w

en: in your trash
pl: w koszu

en: include currency symbol
pl: dołącz symbol waluty

en: on
pl: o

en: on the GigPress website. Enjoy!
pl: na stronie GigPress. Miłej zabawy!

en: opens in a new window
pl: otwiera w nowym oknie

en: or
pl: lub

en: shortcode to any page or post.
pl: krótki kod na docelowej stronie lub poście.

en: shows
pl: wystepów

en: shows were skipped as they were deemed duplicates
pl: występy(ów) opuszczono z powodu uznania za duplikat

en: shows were skipped due to errors
pl: występy(ów) opuszczono z powodu błędów

en: shows were successfully imported
pl: występy(ów) zaimportowano

en: successfully updated.
pl: zaktualizowany.

en: tours
pl: kocertów

en: using <code>[gigpress_related_shows]</code>
pl: używając <code>[gigpress_related_shows]</code>

en: was successfully added to the database.
pl: został dodany do bazy danych.

en: was successfully added.
pl: został dodany.

en: was successfully updated.
pl: został zaktualizowany.
