GigPress 1.2.3 - en to nl translation catalogue (235 entries)

en: Add a show
nl: Optreden toevoegen

en: Shows
nl: Optredens

en: Artists
nl: Artiesten

en: Venues
nl: Podia

en: Tours
nl: Toers

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import/Export
nl: Importeren/Exporteren

en: You're using
nl: Je gebruikt

en: Like it?
nl: Vind je dit leuk?

en: Make a donation
nl: Een donatie maken

en: opens in a new window
nl: opent in een nieuw venster

en: at
nl: in

en: Price
nl: Prijs

en: Box office
nl: Ticketbureau

en: Venue phone
nl: Telefoon van podium

en: Notes
nl: Overige informatie

en: Buy tickets
nl: Koop je ticket

en: Sold Out
nl: Uitverkocht

en: Cancelled
nl: Afgelast

en: Add to Google Calendar
nl: Aan Google kalender toevoegen

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Toon %s&#8211;%s van %s

en: Nothing to export.
nl: Niks om te exporteren.

en: You are not authorized to do that. Try logging-in first.
nl: Je bent niet bevoegd om dit te doen. Probeer eerst in te loggen.

en: Update artist
nl: Artiest bijwerken

en: or
nl: of

en: Edit this artist
nl: Artiest bewerken

en: Sorry, but we had trouble loading that artist for editing.
nl: Sorry, maar we hadden een probleem met het laden van de bewerking van deze artiest.

en: Add an artist
nl: voeg een artiest toe

en: Add artist
nl: artiest toevoegen

en: Artist name
nl: naam van artiest

en: All artists
nl: alle artiesten

en: Note that you cannot delete an artist while they have shows in the database.
nl: NB. Je kan geen artiest verwijderen als er nog optredens in de database staan.

en: Artist ID
nl: Artiest ID

en: Number of shows
nl: Aantal optredens

en: Actions
nl: Acties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: No artists in the database
nl: Geen artiesten in de database

en: We had trouble creating your new artist. Sorry.
nl: We hadden een probleem bij het aanmaken van een nieuwe artiest. Sorry.

en: We had trouble creating your new venue. Sorry.
nl: We hadden een probleem bij het aanmaken van een nieuw podium. Sorry.

en: We had trouble creating your new tour. Sorry.
nl: We hadden een probleem bij het aanmaken van een nieuwe toer. Sorry.

en: We had trouble creating your Related Post. Sorry.
nl: Er ging iets fout met het aanmaken van je verwante bericht. Sorry

en: You must select a venue.
nl: Je moet een podium selecteren.

en: You must enter an artist name.
nl: Je moet een artiest invullen.

en: You must enter a venue name.
nl: Je moet de naam van een podium invullen.

en: You must enter a city.
nl: Je moet een plaatsnaam invullen.

en: You must enter a tour name.
nl: Je moet de naam van een toer invullen.

en: That's not a valid date.
nl: Dit is geen geldige datum.

en: That's not a valid end date.
nl: Dit is geen geldig eind datum.

en: Your show  on
nl: Jouw optreden  op

en: was successfully added.
nl: was succesvol toegevoegd.

en: Edit the related post
nl: bewerk verwant bericht

en: Something ain't right - try again?
nl: Er is iets foutgegaan, probeer het a.u.b. nog een keer.

en: was successfully updated.
nl: is succesvol bijgewerkt.

en: Show successfully deleted.
nl: Optreden succesvol verwijderd.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: We ran into some trouble deleting the show. Sorry.
nl: Er is iets fout gegaan met het verwijderen van dit optreden, onze excuses hiervoor.

en: was successfully added to the database.
nl: is succesvol toegevoegd aan de database.

en: Venue successfully deleted.
nl: Podium is succesvol verwijderd.

en: We ran into some trouble deleting the venue. Sorry.
nl: We hadden een probleem bij het verwijderen van een podium. Sorry

en: Tour name successfully changed to
nl: De naam van de toer is succesvol veranderd in

en: Tour successfully deleted.
nl: De toer is succesvol verwijderd.

en: We ran into some trouble deleting the tour. Sorry.
nl: Er is iets foet gegaan met het verwijderen van de tour. Sorry.

en: successfully updated.
nl: succesvol bijgewerkt

en: Artist successfully deleted.
nl: De artiest is succesvol verwijderd.

en: We ran into some trouble deleting the artist. Sorry.
nl: Er is iets fout gegaan met het verwijderen van de artiest. Sorry.

en: Show successfully restored.
nl: Optreden succesvol hersteld.

en: We ran into some trouble restoring that show. Sorry.
nl: Er is iets fout gegaan met het herstellen van de show, onze excuses hiervoor.

en: Tour successfully restored from the database.
nl: De toer is succesvol hersteld vanaf de database.

en: We ran into some trouble restoring the tour. Sorry.
nl: Er is iets fout gegaan met het herstellen van de toer. Sorry.

en: shows were skipped due to errors
nl: optredens zijn overgeslagen vanwege fouten

en: on
nl: op

en: shows were skipped as they were deemed duplicates
nl: optredens zijn overgeslagen vanwege verwachte duplicaten

en: shows were successfully imported
nl: optreden zijn succesvol geimporteerd.

en: All shows and tours in the trash have been permanently deleted.
nl: Alle optredens en toers in de prullenbak zijn permanent verwijderd.

en: We ran into some trouble emptying the trash. Sorry.
nl: We kwamen problemen tegen bij het legen van de prullenbak. Sorry.

en: All tours have been migrated into artists.
nl: Alle toers zijn gemigreerd naar artiesten.

en: There was an error migrating tours to artists. Sorry.
nl: Er ging iets fout bij het migreren van toers naar artiesten. Sorry.

en: There were no tours to migrate.
nl: Er zijn toers om te migreren.

en: Upload a CSV (comma-separated values) file to import into your GigPress database.
nl: Upload een CSV (comma-separated values) bestand om in de GigPress database te importeren.

en: Please review the formatting specifications to save yourself headaches!
nl: Kijk alsjeblieft de specificaties voor formateren na om jezelf hoofdpijn te besparen!

en: Download your complete show database as a CSV (comma-separated values) file, compatible with programs such as Microsoft Excel. This file is also suitable to import into another GigPress installation.
nl: Download je complete database met optredens als een tab-onderscheiden CSV bestand (ondersteund door programma's als MS Excel). Dit bestand is ook voor als je het in een ander Gigpress installatie wilt importeren.

en: Export all artists
nl: Exporteer alle artiesten

en: Export all tours
nl: exporteer alle tours

en: No tours in the database
nl: Geen toers in de database

en: Export all dates
nl: Exporteer alle data

en: Export upcoming dates
nl: Exporteer alle toekomstige data

en: Export past dates
nl: Exporteer alle data uit het verleden

en: <strong>Welcome to GigPress!</strong> Get started by adding your first show below. To display your shows, simply add the
nl: <strong>Welkom bij GigPress!</strong> Start door hier beneden je eerste optreden toe te voegen. Om je optredens te tonen, voeg je simpel de

en: shortcode to any page or post.
nl: korte code toe aan een willekeurige pagina of bericht.

en: Questions?  Please check out the
nl: Vragen? Kijk alsjeblieft de

en: documentation
nl: documentatie

en: and
nl: en

en: FAQ
nl: de FAQ

en: on the GigPress website. Enjoy!
nl: op de GigPress website. Veel plezier!

en: Don't show this again
nl: Laat dit niet meer zien

en: Sorry, but we had trouble loading that show for editing.
nl: Sorry, maar we hadden een probleem met het laden van dit optreden.

en: Edit this show
nl: Bewerk dit optreden

en: Date
nl: Datum

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: None
nl: Geen

en: This is a multi-day event
nl: Dit is een meerdaags evenement

en: End date
nl: Einddatum

en: Artist
nl: Artiest

en: Add a new artist
nl: Nieuwe artiest toevoegen

en: Venue
nl: Podium

en: Add a new venue
nl: Nieuwe podium toevoegen

en: Select a venue
nl: Selecteer een podium

en: No venues in the database
nl: Geen podia in de database

en: Venue name
nl: Naam van podium

en: Venue city
nl: Plaats van podium

en: Venue address
nl: Adres van podium

en: Venue country
nl: Land van podium

en: Venue website
nl: Website van podium

en: Active
nl: Actief

en: Admittance
nl: Toelating

en: Not sure
nl: Onzeker

en: include currency symbol
nl: voer munteenheid symbool in

en: Ticket phone
nl: Ticket telefoon

en: Use this space to list other bands, 'presented by' info, etc
nl: Gebruik deze ruimte om het voorprogramma, 'gepresenteerd door' info, of andere informatie weer te geven.

en: Part of a tour?
nl: Onderdeel van een toer?

en: No
nl: Nee

en: Add a new tour
nl: Toer toevoegen

en: Tour name
nl: Naam van de toer

en: Related post
nl: Verwant bericht

en: Add a new post
nl: Nieuw bericht toevoegen

en: Related post title
nl: Titel verwant bericht

en: Available placeholders:
nl: Beschikbare plaatshouders:

en: Publish now
nl: Nu publiseren

en: Publish on show date
nl: Publiseer op optreed datum

en: Update show
nl: Optreden bijwerken

en: Add show
nl: Optreden toevoegen

en: Full URL to your 'Upcoming Shows' page
nl: Volledige URL naar de 'aanstaande optredens' pagina

en: No upcoming shows message
nl: Bericht bij geen aanstaande optredens

en: No past shows message
nl: Bericht bij geen gearchiveerde optredens

en: User level required to use GigPress
nl: Gebruikersniveau vereist voor het gebruiken van GigPress

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Editor
nl: Bewerker

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Bijdrager

en: Short date format
nl: Korte datum formaat

en: Long date format
nl: Lange datum formaat

en: Time format
nl: Tijd formaat

en: Here's some documentation on date and time formatting
nl: Hier vind je informatie over datum en tijd formatering

en: I use a 24 hour clock
nl: Ik gebruik een 24 uurs klok

en: Artist label
nl: Label artiest

en: Tour label
nl: Toer label

en: Age restrictions
nl: Leeftijdsbeperkingen

en: A pipe-separated list of available age restrictions.
nl: Een pijp-gescheiden lijst van beschikbare leeftijdsbeperkingen.

en: Related posts
nl: Verwante berichten

en: Display gig info in related posts
nl: Laat de info van optreden zien in het verwante bericht

en: before the post content
nl: voor de inhoud van het bericht

en: after the post content
nl: na de inhoud van het bericht

en: nowhere at all
nl: helemaal nergens

en: If a gig has a related post, that gig's details will appear at the specified position in that post.
nl: Als een optreden een verwant bericht heeft, dan zullen de details verschijnen op de gespecificeerde positie in dat bericht.

en: Related show heading
nl: Titel verwant optreden

en: This appears before the gig details in your related post.
nl: Dit verschijnt voor de optreed info in jouw verwant bericht.

en: Related posts category
nl: categorie van verwante berichten

en: Automatically create a related post for every new show I enter.
nl: Automatisch een verwant bericht aanmaken voor elk nieuw optreden die ik toevoeg.

en: When creating related posts, put them in this category
nl: Als er een verwant bericht gemaakt wordt, stop hem dan in deze categorie

en: Exclude this category from my normal post listings.
nl: Haal deze categorie uit mijn normale berichten lijst.

en: Related posts linking
nl: Link voor verwant bericht

en: Place a link to each show's related post in the following fields
nl: Plaats een link naar het verwante bericht van elk optreden in de volgende velden

en: City
nl: Plaats

en: Related post phrase
nl: Tekst voor link naar het verwante bericht

en: This appears in your shows listing.
nl: Dit verschijnt in jouw lijst met optredens.

en: Make the GigPress RSS feed auto-discoverable.
nl: Maak de GigPress RSS feeds automatisch te ontdekken.

en: Show RSS and iCal subscription links.
nl: Toon RSS en iCal aanmeld links.

en: Note that the FeedBurner FeedSmith plugin will kill your GigPress RSS and iCal feeds, but the FD FeedBurner plugin will not.
nl: NB. de FeedBurner FeedSmith plugin zal je RSS en iCal feeds niet meer laten werken. De FD FeedBurner plugin doet dit niet.

en: RSS/iCal feed title
nl: RSS/iCal Feed titel

en: Country display
nl: Land tonen

en: Display country column.
nl: Laat de landenkolom zien.

en: Use full country names.
nl: Gebruik volledige namen van landen.

en: Link behaviour
nl: Gedrag links

en: Open external links in new windows.
nl: Open externe links in een nieuw venster.

en: Load jQuery into my theme.
nl: Laad jQuery in mijn thema.

en: Uncheck this if you have a hard-coded link to the jQuery library in your theme.
nl: vinkje verwijderen als een hard gecodeerde link hebt naar je jQuery bibliotheek in je thema.

en: Save Changes
nl: Veranderingen opslaan

en: All
nl: Alle

en: Upcoming
nl: Aanstaande

en: Past
nl: Verleden

en: View all artists
nl: Toon alle artiesten

en: View all tours
nl: Alle toers tonen

en: View all venues
nl: |Toon alle podia

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Country
nl: Land

en: Tour
nl: Toer

en: Copy
nl: Kopieren

en: Sorry, no shows to display based on your criteria.
nl: Sorry, gebaseerd op jou kriteria kunnen wij geen optredens vertonen.

en: You have
nl: Je hebt

en: shows
nl: optredens

en: tours
nl: toers

en: in your trash
nl: in de prullenbak

en: Take out the trash now
nl: Gooi de prullenbak leeg

en: A tour is simply a named collection of shows that you want to group together.
nl: Een toer is simpelweg een verzameling van optredens die je samen wilt voegen.

en: Update tour
nl: Tour bijwerken

en: Edit this tour
nl: Tour bewerken

en: Sorry, but we had trouble loading that tour for editing.
nl: Sorry, er is iets mis gegaan met het laden van deze toer.

en: Add a tour
nl: Een toer toevoegen

en: Add tour
nl: Toer toevoegen

en: All tours
nl: Alle toers

en: Note that deleting a tour will <strong>NOT</strong> delete the shows associated with that tour.
nl: Merk wel dat het verwijderen van de toer er <strong>NIET</strong. voor zorgt dat de optredens ook verwijderd worden.

en: Tour ID
nl: Toer ID

en: Sorry, but we had trouble loading that venue for editing.
nl: Sorry, maar er is iets mis gegaan met het laden om dit podium om te bewerken.

en: Edit this venue
nl: Bewerk dit podium

en: Add an venue
nl: Een podium toevoegen

en: Update venue
nl: Podium bijwerken

en: Add venue
nl: Podium toevoegen

en: All venues
nl: Alle podia

en: Note that you cannot delete a venue while it has shows in the database.
nl: NB. Je kan geen podium verwijderen als er nog optredens in de database staan.

en: Name
nl: Naam

en: Address
nl: Adres

en: Phone
nl: Telefoon

en: Time
nl: Tijd

en: Admission
nl: Entrée tarief

en: Title
nl: Titel

en: Number of shows to list
nl: Aantal optredens in de lijst

en: Group by artist
nl: groepeer bij artiest

en: Group by tour
nl: Groepeer bij toers

en: Show RSS and iCal feeds
nl: Toon RSS en iCal feeds

en: Show link to shows page
nl: Toon link naar optreedpagina

en: Shows page link text
nl: Toon tekst van pagina link

en: Subscribe
nl: Aanmelden
